Haltestelle Oskarstr. in Gelsenkirchen
Wanner Strasse 166,
45888Gelsenkirchen
The next departure is direction Drosselweg, Herne.
Route:
-
Oskarstr., Gelsenkirchen
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 13:16:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 13:17:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 13:18:00
-
Friedrichstr., Herne 13:19:00
-
Steinbergstr., Herne 13:20:00
-
Bickernstr., Herne 13:23:00
-
Am Rottfeld, Herne 13:24:00
-
Gerichtsstr., Herne 13:26:00
-
Am Buschmannshof, Herne 13:28:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 13:31:00
-
Antonstr., Herne 13:33:00
-
Scharpwinkelring, Herne 13:34:00
-
Corneliusstr., Herne 13:35:00
-
Herforder Str., Herne 13:37:00
-
Dorstener Str., Herne 13:39:00
-
Drosselweg, Herne 13:40:00
Route:
-
Oskarstr., Gelsenkirchen
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 13:18:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 13:19:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:20:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:23:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:25:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 13:29:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 13:31:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 13:33:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 13:34:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 13:35:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 13:37:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 13:38:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 13:39:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 13:40:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 13:42:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 13:43:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 13:44:00
Route:
-
Oskarstr., Gelsenkirchen
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 13:36:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 13:37:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 13:38:00
-
Friedrichstr., Herne 13:39:00
-
Steinbergstr., Herne 13:40:00
-
Bickernstr., Herne 13:43:00
-
Am Rottfeld, Herne 13:44:00
-
Gerichtsstr., Herne 13:46:00
-
Am Buschmannshof, Herne 13:48:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 13:51:00
-
Antonstr., Herne 13:53:00
-
Scharpwinkelring, Herne 13:54:00
-
Corneliusstr., Herne 13:55:00
-
Herforder Str., Herne 13:57:00
-
Dorstener Str., Herne 13:59:00
-
Drosselweg, Herne 14:00:00
Route:
-
Oskarstr., Gelsenkirchen
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 13:38:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 13:39:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:40:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:43:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:45:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 13:49:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 13:51:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 13:53:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 13:54:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 13:55:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 13:57:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 13:58:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 13:59:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 14:00:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 14:02:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 14:03:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 14:04:00
Route:
-
Oskarstr., Gelsenkirchen
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 13:56:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 13:57:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 13:58:00
-
Friedrichstr., Herne 13:59:00
-
Steinbergstr., Herne 14:00:00
-
Bickernstr., Herne 14:03:00
-
Am Rottfeld, Herne 14:04:00
-
Gerichtsstr., Herne 14:06:00
-
Am Buschmannshof, Herne 14:08:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 14:11:00
-
Antonstr., Herne 14:13:00
-
Scharpwinkelring, Herne 14:14:00
-
Corneliusstr., Herne 14:15:00
-
Herforder Str., Herne 14:17:00
-
Dorstener Str., Herne 14:19:00
-
Drosselweg, Herne 14:20:00
Route:
-
Oskarstr., Gelsenkirchen
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 13:58:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 13:59:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:00:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:03:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 14:05:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 14:09:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 14:11:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 14:13:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 14:14:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 14:15:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 14:17:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 14:18:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 14:19:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 14:20:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 14:22:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 14:23:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 14:24:00