Haltestelle Olgastr. in Gelsenkirchen
Bismarckstrasse 114,
45888Gelsenkirchen
The next departure is direction Tossehof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Olgastr., Gelsenkirchen
-
Am Stern, Gelsenkirchen 19:27:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 19:28:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 19:29:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 19:30:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 19:31:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 19:32:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 19:33:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 19:34:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 19:35:00
Route:
-
Olgastr., Gelsenkirchen
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 19:28:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 19:29:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 19:32:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 19:33:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 19:34:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 19:36:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 19:41:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 19:43:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 19:44:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 19:45:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 19:46:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 19:47:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 19:48:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 19:49:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 19:50:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 19:51:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 19:52:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 19:55:00
Route:
-
Olgastr., Gelsenkirchen
-
Am Stern, Gelsenkirchen 19:47:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 19:48:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 19:49:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 19:50:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 19:51:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 19:52:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 19:53:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 19:54:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 19:55:00
Route:
-
Olgastr., Gelsenkirchen
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 19:58:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 19:59:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 20:02:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 20:03:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 20:04:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 20:06:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 20:11:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 20:13:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 20:14:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 20:15:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 20:16:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 20:17:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 20:18:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 20:19:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 20:20:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 20:21:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 20:22:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 20:25:00
Route:
-
Olgastr., Gelsenkirchen
-
Am Stern, Gelsenkirchen 20:07:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 20:08:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 20:09:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 20:10:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 20:11:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 20:12:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 20:13:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 20:14:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 20:15:00
Route:
-
Olgastr., Gelsenkirchen
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 20:28:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 20:29:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 20:32:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 20:33:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 20:34:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 20:36:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 20:41:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 20:43:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 20:44:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 20:45:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 20:46:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 20:47:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 20:48:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 20:49:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 20:50:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 20:51:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 20:52:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 20:55:00