Haltestelle Nansenstr. in Gelsenkirchen
Festweg 64,
45886Gelsenkirchen
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 16:05:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 16:07:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 16:09:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 16:10:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 16:12:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 16:14:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:16:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 16:26:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 16:28:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 16:30:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 16:32:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 16:33:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 16:35:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 16:37:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 16:39:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 16:40:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 16:42:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 16:43:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 16:44:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 16:45:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 16:47:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 16:49:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 16:51:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 16:52:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 16:53:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 16:55:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 16:56:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 16:12:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 16:13:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 16:14:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 16:15:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 16:16:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 16:18:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 16:20:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 16:22:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 16:35:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 16:37:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 16:39:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 16:40:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 16:42:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 16:44:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:46:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 16:56:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 16:58:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 17:00:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 17:02:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 17:03:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 17:05:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 17:07:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 17:09:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 17:10:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 17:12:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 17:13:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 17:14:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 17:15:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 17:17:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 17:19:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 17:21:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 17:22:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 17:23:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 17:25:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 17:26:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 16:42:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 16:43:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 16:44:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 16:45:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 16:46:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 16:48:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 16:50:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 16:52:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 17:05:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 17:07:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 17:09:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 17:10:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 17:12:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 17:14:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 17:16:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 17:26:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 17:28:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 17:30:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 17:32:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 17:33:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 17:35:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 17:37:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 17:39:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 17:40:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 17:42:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 17:43:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 17:44:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 17:45:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 17:47:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 17:49:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 17:51:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 17:52:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 17:53:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 17:55:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 17:56:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 17:12:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 17:13:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 17:14:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 17:15:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 17:16:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 17:18:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 17:20:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 17:22:00