Haltestelle Nansenstr. in Gelsenkirchen
Festweg 64,
45886Gelsenkirchen
The next departure is direction Melanchthonstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 11:08:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 11:10:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 11:12:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 11:14:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 11:16:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 11:18:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:20:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:27:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 11:29:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:31:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 11:33:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 11:34:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 11:36:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 11:38:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 11:39:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 11:40:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 11:42:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 11:43:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 11:22:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 11:23:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 11:24:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 11:25:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 11:26:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 11:28:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 11:30:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 11:32:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 11:28:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 11:30:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 11:32:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 11:34:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 11:36:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 11:38:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:40:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:47:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 11:49:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:51:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 11:53:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 11:54:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 11:56:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 11:58:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 11:59:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 12:00:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 12:02:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 12:03:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 11:42:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 11:43:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 11:44:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 11:45:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 11:46:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 11:48:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 11:50:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 11:52:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 11:48:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 11:50:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 11:52:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 11:54:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 11:56:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 11:58:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:00:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 12:07:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 12:09:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 12:11:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 12:13:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 12:14:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 12:16:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 12:18:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 12:19:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 12:20:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 12:22:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 12:23:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 12:02:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 12:03:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 12:04:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 12:05:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 12:06:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 12:08:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 12:10:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 12:12:00