Haltestelle Nansenstr. in Gelsenkirchen
Festweg 64,
45886Gelsenkirchen
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 07:38:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 07:40:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 07:42:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 07:43:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 07:45:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 07:47:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 07:49:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 07:56:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 07:57:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 07:59:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 08:01:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 08:02:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 08:04:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 08:06:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 08:07:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 08:08:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 08:10:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 08:11:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 08:12:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 08:12:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 08:14:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 08:15:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 08:17:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 08:18:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 08:19:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 08:21:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 08:22:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 07:45:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 07:46:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 07:47:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 07:48:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 07:48:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 07:50:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 07:51:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 07:53:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 08:08:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 08:10:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 08:12:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 08:13:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 08:15:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 08:17:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 08:19:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 08:26:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 08:27:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 08:29:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 08:31:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 08:32:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 08:34:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 08:36:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 08:37:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 08:38:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 08:40:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 08:41:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 08:42:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 08:42:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 08:44:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 08:45:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 08:47:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 08:48:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 08:49:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 08:51:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 08:52:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 08:15:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 08:16:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 08:17:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 08:18:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 08:18:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 08:20:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 08:21:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 08:23:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 08:38:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 08:40:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 08:42:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 08:43:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 08:45:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 08:47:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 08:49:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 08:56:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 08:57:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 08:59:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 09:01:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 09:02:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 09:04:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 09:06:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 09:07:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 09:08:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 09:10:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 09:11:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 09:12:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 09:12:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 09:14:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 09:15:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 09:17:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 09:18:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 09:19:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 09:21:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 09:22:00
Route:
-
Nansenstr., Gelsenkirchen
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 08:45:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 08:46:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 08:47:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 08:48:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 08:48:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 08:50:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 08:51:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 08:53:00