Haltestelle Musiktheater in Gelsenkirchen
Ebertstraße 32,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Hauptbahnhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 14:40:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:42:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 14:42:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 14:43:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 14:44:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 14:45:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 14:47:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 14:49:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 14:50:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 14:52:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 14:53:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 14:54:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 14:55:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 14:56:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 14:57:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 14:58:00
-
Erlestr., Gelsenkirchen 14:59:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 15:03:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 15:06:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 15:07:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 15:08:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 15:09:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 15:10:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 15:11:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 15:12:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 15:13:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 15:14:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 15:16:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 15:17:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 15:19:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 15:20:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 15:21:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 15:22:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 14:47:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 14:48:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 14:49:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 14:50:00
-
Fürstinnenstr., Gelsenkirchen 14:51:00
-
Revierpark Nienhausen, Gelsenkirchen 14:52:00
-
Trabrennbahn, Gelsenkirchen 14:53:00
-
Triple Z, Essen (Ruhr) 14:54:00
-
Hanielstr., Essen (Ruhr) 14:55:00
-
Katernberger Markt, Essen (Ruhr) 14:57:00
-
Zollverein Nord Bahnhof, Essen (Ruhr) 14:58:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 15:00:00
-
Zollverein, Essen (Ruhr) 15:01:00
-
Kapitelwiese, Essen (Ruhr) 15:02:00
-
Nikolausstr., Essen (Ruhr) 15:03:00
-
Ernestinenstr., Essen (Ruhr) 15:05:00
-
Krankenhaus Stoppenberg, Essen (Ruhr) 15:06:00
-
Herbertshof, Essen (Ruhr) 15:07:00
-
Herzogstr., Essen (Ruhr) 15:09:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 15:10:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 15:11:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 15:13:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 15:15:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 14:49:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 14:50:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:53:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 15:01:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 15:03:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 15:05:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 15:06:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 15:08:00
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 15:10:00
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 15:11:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 15:12:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 15:13:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 15:14:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 15:15:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 15:16:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 15:18:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 15:20:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 15:22:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 14:51:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:53:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 14:53:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:55:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 14:57:00
-
Wissenschaftspark, Gelsenkirchen 14:59:00
-
Stephanstr., Gelsenkirchen 15:00:00
-
Gesamtschule Ückendorf, Gelsenkirchen 15:01:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 15:02:00
-
Watermanns Weg, Bochum 15:03:00
-
Lohrheidestr., Bochum 15:05:00
-
Freiheitstr., Bochum 15:07:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 15:08:00
-
Wattenscheid Post, Bochum 15:09:00
-
Querstr., Bochum 15:11:00
-
Vietingstr., Bochum 15:12:00
-
Centrumplatz, Bochum 15:14:00
-
Alte Heide, Bochum 15:15:00
-
Elbinger Str., Bochum 15:16:00
-
Goldhammer Str., Bochum 15:18:00
-
Westpark, Bochum 15:19:00
-
Wattenscheider Str., Bochum 15:22:00
-
J.-Mayer-Str./Jahrhunderthalle, Bochum 15:23:00
-
Bochumer Verein/Jahrhunderthalle, Bochum 15:24:00
-
Rathaus, Bochum 15:26:00
-
Hauptbahnhof, Bochum 15:27:00
-
Lohring, Bochum 15:30:00
-
Freigrafendamm, Bochum 15:32:00
-
Altenbochum Kirche, Bochum 15:34:00
-
Mettestr., Bochum 15:35:00
-
Dannenbaumstr., Bochum 15:37:00
-
Laer Mitte, Bochum 15:38:00
-
Max-Planck-Institut, Bochum 15:40:00
-
O-Werk, Bochum 15:41:00