Haltestelle Musiktheater in Gelsenkirchen
Ebertstraße 32,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus, Gelsenkirchen.
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Kennedyplatz, Gelsenkirchen 16:08:00
-
Grenzstr., Gelsenkirchen 16:09:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 16:10:00
-
Berliner Brücke, Gelsenkirchen 16:12:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 16:13:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 16:14:00
-
Stadthafen, Gelsenkirchen 16:15:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 16:17:00
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 16:18:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 16:20:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 16:21:00
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 16:23:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 16:26:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 16:10:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:12:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 16:12:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 16:13:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 16:14:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 16:15:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 16:17:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 16:19:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 16:20:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 16:22:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 16:23:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 16:24:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 16:25:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 16:26:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 16:27:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 16:28:00
-
Erlestr., Gelsenkirchen 16:29:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 16:33:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 16:37:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 16:38:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 16:39:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 16:40:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 16:41:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 16:42:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 16:43:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 16:44:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 16:46:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 16:47:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 16:49:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 16:50:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 16:51:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 16:52:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 16:17:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 16:18:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 16:19:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 16:20:00
-
Fürstinnenstr., Gelsenkirchen 16:21:00
-
Revierpark Nienhausen, Gelsenkirchen 16:22:00
-
Trabrennbahn, Gelsenkirchen 16:23:00
-
Triple Z, Essen (Ruhr) 16:24:00
-
Hanielstr., Essen (Ruhr) 16:25:00
-
Katernberger Markt, Essen (Ruhr) 16:27:00
-
Zollverein Nord Bahnhof, Essen (Ruhr) 16:28:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 16:30:00
-
Zollverein, Essen (Ruhr) 16:31:00
-
Kapitelwiese, Essen (Ruhr) 16:32:00
-
Nikolausstr., Essen (Ruhr) 16:33:00
-
Ernestinenstr., Essen (Ruhr) 16:35:00
-
Krankenhaus Stoppenberg, Essen (Ruhr) 16:36:00
-
Herbertshof, Essen (Ruhr) 16:37:00
-
Herzogstr., Essen (Ruhr) 16:39:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 16:40:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 16:41:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 16:43:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 16:45:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 16:19:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 16:20:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:23:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 16:31:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 16:33:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 16:35:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 16:38:00
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 16:40:00
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 16:41:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 16:42:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 16:43:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 16:44:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 16:45:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 16:46:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 16:48:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 16:50:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 16:52:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 16:21:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:23:00