Haltestelle Musiktheater in Gelsenkirchen
Ebertstraße 32,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Idastr., Gelsenkirchen 13:13:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 13:14:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 13:16:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 13:18:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 13:19:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 13:20:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 13:22:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 13:23:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 13:24:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 13:25:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 13:28:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 13:29:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 13:31:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 13:32:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 13:33:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 13:35:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 13:36:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 13:14:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:16:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 13:18:00
-
Wissenschaftspark, Gelsenkirchen 13:20:00
-
Stephanstr., Gelsenkirchen 13:21:00
-
Gesamtschule Ückendorf, Gelsenkirchen 13:22:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 13:24:00
-
Watermanns Weg, Bochum 13:25:00
-
Lohrheidestr., Bochum 13:27:00
-
Freiheitstr., Bochum 13:29:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 13:30:00
-
Wattenscheid Post, Bochum 13:32:00
-
Querstr., Bochum 13:34:00
-
Vietingstr., Bochum 13:35:00
-
Centrumplatz, Bochum 13:37:00
-
Alte Heide, Bochum 13:38:00
-
Elbinger Str., Bochum 13:39:00
-
Goldhammer Str., Bochum 13:42:00
-
Westpark, Bochum 13:43:00
-
Wattenscheider Str., Bochum 13:46:00
-
J.-Mayer-Str./Jahrhunderthalle, Bochum 13:47:00
-
Bochumer Verein/Jahrhunderthalle, Bochum 13:48:00
-
Rathaus, Bochum 13:50:00
-
Hauptbahnhof, Bochum 13:52:00
-
Lohring, Bochum 13:54:00
-
Freigrafendamm, Bochum 13:56:00
-
Altenbochum Kirche, Bochum 13:58:00
-
Mettestr., Bochum 13:59:00
-
Dannenbaumstr., Bochum 14:01:00
-
Laer Mitte, Bochum 14:02:00
-
Max-Planck-Institut, Bochum 14:05:00
-
O-Werk, Bochum 14:06:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 13:17:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 13:18:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Kennedyplatz, Gelsenkirchen 13:18:00
-
Grenzstr., Gelsenkirchen 13:19:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 13:20:00
-
Berliner Brücke, Gelsenkirchen 13:21:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 13:22:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 13:24:00
-
Stadthafen, Gelsenkirchen 13:25:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 13:27:00
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 13:28:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 13:30:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 13:31:00
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 13:33:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 13:36:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:22:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 13:19:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 13:20:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 13:21:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 13:22:00
-
Fürstinnenstr., Gelsenkirchen 13:23:00
-
Revierpark Nienhausen, Gelsenkirchen 13:24:00
-
Trabrennbahn, Gelsenkirchen 13:25:00
-
Triple Z, Essen (Ruhr) 13:27:00
-
Hanielstr., Essen (Ruhr) 13:28:00
-
Katernberger Markt, Essen (Ruhr) 13:30:00
-
Zollverein Nord Bahnhof, Essen (Ruhr) 13:31:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 13:33:00
-
Zollverein, Essen (Ruhr) 13:34:00
-
Kapitelwiese, Essen (Ruhr) 13:35:00
-
Nikolausstr., Essen (Ruhr) 13:36:00
-
Ernestinenstr., Essen (Ruhr) 13:38:00
-
Krankenhaus Stoppenberg, Essen (Ruhr) 13:39:00
-
Herbertshof, Essen (Ruhr) 13:40:00
-
Herzogstr., Essen (Ruhr) 13:42:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 13:44:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 13:45:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 13:47:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 13:49:00