Haltestelle Musiktheater in Gelsenkirchen
Ebertstraße 32,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus, Gelsenkirchen.
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Kennedyplatz, Gelsenkirchen 13:55:00
-
Grenzstr., Gelsenkirchen 13:56:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 13:57:00
-
Berliner Brücke, Gelsenkirchen 13:58:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 13:59:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 14:01:00
-
Stadthafen, Gelsenkirchen 14:02:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 14:04:00
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 14:05:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 14:07:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 14:08:00
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 14:10:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 14:13:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 13:58:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 13:59:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 14:00:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 14:01:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 14:03:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 14:05:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 14:06:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 14:08:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 14:09:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 14:10:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 14:11:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 14:12:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 14:13:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 14:14:00
-
Erlestr., Gelsenkirchen 14:15:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 14:19:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 14:22:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 14:23:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 14:24:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 14:25:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 14:26:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 14:27:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 14:28:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 14:29:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 14:31:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 14:32:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 14:34:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 14:35:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 14:37:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 14:39:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 14:40:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 13:57:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:59:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:02:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 13:59:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 14:00:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 14:01:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 14:02:00
-
Fürstinnenstr., Gelsenkirchen 14:03:00
-
Revierpark Nienhausen, Gelsenkirchen 14:04:00
-
Trabrennbahn, Gelsenkirchen 14:05:00
-
Triple Z, Essen (Ruhr) 14:07:00
-
Hanielstr., Essen (Ruhr) 14:08:00
-
Katernberger Markt, Essen (Ruhr) 14:10:00
-
Zollverein Nord Bahnhof, Essen (Ruhr) 14:11:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 14:13:00
-
Zollverein, Essen (Ruhr) 14:14:00
-
Kapitelwiese, Essen (Ruhr) 14:15:00
-
Nikolausstr., Essen (Ruhr) 14:16:00
-
Ernestinenstr., Essen (Ruhr) 14:18:00
-
Krankenhaus Stoppenberg, Essen (Ruhr) 14:19:00
-
Herbertshof, Essen (Ruhr) 14:20:00
-
Herzogstr., Essen (Ruhr) 14:22:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 14:24:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 14:25:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 14:27:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 14:29:00
Route:
-
Musiktheater, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 13:59:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:01:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 14:03:00
-
Wissenschaftspark, Gelsenkirchen 14:05:00
-
Stephanstr., Gelsenkirchen 14:06:00
-
Gesamtschule Ückendorf, Gelsenkirchen 14:07:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 14:09:00
-
Watermanns Weg, Bochum 14:10:00
-
Lohrheidestr., Bochum 14:12:00
-
Freiheitstr., Bochum 14:14:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 14:15:00
-
Wattenscheid Post, Bochum 14:17:00
-
Querstr., Bochum 14:19:00
-
Vietingstr., Bochum 14:20:00
-
Centrumplatz, Bochum 14:22:00
-
Alte Heide, Bochum 14:23:00
-
Elbinger Str., Bochum 14:24:00
-
Goldhammer Str., Bochum 14:27:00
-
Westpark, Bochum 14:28:00
-
Wattenscheider Str., Bochum 14:31:00
-
J.-Mayer-Str./Jahrhunderthalle, Bochum 14:32:00
-
Bochumer Verein/Jahrhunderthalle, Bochum 14:33:00
-
Rathaus, Bochum 14:35:00
-
Hauptbahnhof, Bochum 14:37:00
-
Lohring, Bochum 14:39:00
-
Freigrafendamm, Bochum 14:41:00
-
Altenbochum Kirche, Bochum 14:43:00
-
Mettestr., Bochum 14:44:00
-
Dannenbaumstr., Bochum 14:46:00
-
Laer Mitte, Bochum 14:47:00
-
Max-Planck-Institut, Bochum 14:50:00
-
O-Werk, Bochum 14:51:00