Haltestelle Mehringstr. in Gelsenkirchen
Nienkampstrasse 34,
45896Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen.
Route:
-
Mehringstr., Gelsenkirchen
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 11:43:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 11:44:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 11:45:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 11:46:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 11:48:00
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 11:49:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 11:50:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 11:51:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 11:53:00
-
Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen 11:56:00
Route:
-
Mehringstr., Gelsenkirchen
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 11:46:00
-
Voßstr., Gladbeck 11:47:00
-
Hubertushöfe, Gladbeck 11:48:00
-
Heidkampstr., Gladbeck 11:49:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 11:50:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 11:51:00
-
Regenbogenschule, Gladbeck 11:52:00
-
Alte Markuskirche, Gladbeck 11:52:00
-
Erlenstr., Gladbeck 11:53:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 11:54:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 11:55:00
Route:
-
Mehringstr., Gelsenkirchen
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 11:48:00
-
Voßstr., Gladbeck 11:49:00
-
Schwedenstr., Gladbeck 11:50:00
-
Scheideweg, Gelsenkirchen 11:51:00
-
Mentzelstr., Gladbeck 11:52:00
Route:
-
Mehringstr., Gelsenkirchen
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 11:57:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 11:58:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 11:59:00
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen 12:01:00
-
Buddestr., Gelsenkirchen 12:02:00
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen 12:03:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 12:04:00
-
Lemgoer Str., Gelsenkirchen 12:05:00
-
Honigmannstr., Gelsenkirchen 12:06:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 12:07:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 12:07:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 12:09:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 12:10:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 12:11:00
-
St.-Marien-Hospital-Buer, Gelsenkirchen 12:12:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 12:14:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 12:15:00
-
Holtwiesche, Gelsenkirchen 12:17:00
-
Pfefferackerstr., Gelsenkirchen 12:18:00
-
Nienhofstr., Gelsenkirchen 12:19:00
-
Buer Rathaus Hst.7, Gelsenkirchen 12:21:00
Route:
-
Mehringstr., Gelsenkirchen
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 12:13:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 12:14:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 12:15:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 12:16:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 12:18:00
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 12:19:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 12:20:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 12:21:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 12:23:00
-
Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen 12:26:00
Route:
-
Mehringstr., Gelsenkirchen
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 12:16:00
-
Voßstr., Gladbeck 12:17:00
-
Hubertushöfe, Gladbeck 12:18:00
-
Heidkampstr., Gladbeck 12:19:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 12:20:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 12:21:00
-
Regenbogenschule, Gladbeck 12:22:00
-
Alte Markuskirche, Gladbeck 12:22:00
-
Erlenstr., Gladbeck 12:23:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 12:24:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 12:25:00