Haltestelle Markenstr. in Gelsenkirchen
Schlossstrasse 31,
45899Gelsenkirchen
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Markenstr., Gelsenkirchen
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 05:15:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 05:16:00
Route:
-
Markenstr., Gelsenkirchen
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 05:17:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 05:18:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 05:19:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 05:20:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 05:22:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 05:23:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 05:24:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 05:25:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 05:26:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 05:27:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 05:28:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 05:30:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 05:32:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 05:33:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 05:36:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 05:38:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 05:39:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 05:40:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 05:42:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 05:46:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 05:48:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 05:49:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 05:50:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 05:52:00
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 05:54:00
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 05:55:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 05:56:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 05:57:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 05:58:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 05:59:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 05:59:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 06:01:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 06:02:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 06:04:00
Route:
-
Markenstr., Gelsenkirchen
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 05:27:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 05:28:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 05:29:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 05:30:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 05:32:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 05:33:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 05:34:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 05:35:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 05:36:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 05:37:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 05:38:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 05:40:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 05:42:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 05:43:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 05:46:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 05:48:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 05:49:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 05:50:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 05:52:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 05:56:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 05:58:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 05:59:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 06:00:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 06:02:00
-
Nikolaus-Groß-Str., Gelsenkirchen 06:03:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 06:04:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 06:05:00
-
Ulrichstr., Bochum 06:07:00
Route:
-
Markenstr., Gelsenkirchen
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 05:35:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 05:36:00
Route:
-
Markenstr., Gelsenkirchen
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 05:37:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 05:38:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 05:39:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 05:40:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 05:42:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 05:43:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 05:44:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 05:45:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 05:46:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 05:47:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 05:48:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 05:50:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 05:52:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 05:53:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 05:56:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 05:58:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 05:59:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 06:00:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 06:02:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 06:06:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 06:08:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 06:09:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 06:10:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 06:12:00
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 06:14:00
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 06:15:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 06:16:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 06:17:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 06:18:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 06:19:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 06:19:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 06:21:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 06:22:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 06:24:00
Route:
-
Markenstr., Gelsenkirchen
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 05:45:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 05:46:00