Haltestelle Machensplatz in Gelsenkirchen
Rotthauser Strasse 1,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Machensplatz, Gelsenkirchen
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 12:36:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 12:37:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 12:38:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 12:39:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 12:40:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 12:41:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 12:42:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 12:43:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 12:44:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 12:45:00
Route:
-
Machensplatz, Gelsenkirchen
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 12:43:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 12:44:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 12:45:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 12:46:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 12:47:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 12:48:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 12:49:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 12:50:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 12:51:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 12:52:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 12:55:00
Route:
-
Machensplatz, Gelsenkirchen
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 12:47:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 12:49:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 12:50:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 12:51:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 12:53:00
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 12:54:00
-
Hördeweg, Gelsenkirchen 12:55:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 12:57:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 12:58:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 12:59:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 13:01:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 13:02:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 13:03:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 13:04:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 13:05:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 13:06:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 13:07:00
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 13:10:00
Route:
-
Machensplatz, Gelsenkirchen
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:48:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 12:50:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 12:51:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 12:53:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 12:54:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 12:55:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 12:56:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 12:57:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 12:58:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 12:59:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 13:00:00
-
Friedrichstr., Herne 13:02:00
-
Steinbergstr., Herne 13:03:00
-
Bickernstr., Herne 13:05:00
-
Am Rottfeld, Herne 13:06:00
-
Gerichtsstr., Herne 13:08:00
-
Am Buschmannshof, Herne 13:10:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 13:12:00
-
Antonstr., Herne 13:13:00
-
Scharpwinkelring, Herne 13:14:00
-
Corneliusstr., Herne 13:15:00
-
Herforder Str., Herne 13:17:00
-
Dorstener Str., Herne 13:18:00
-
Drosselweg, Herne 13:19:00
Route:
-
Machensplatz, Gelsenkirchen
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:53:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 12:57:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 12:58:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:00:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 13:02:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 13:03:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 13:05:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 13:07:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 13:08:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 13:09:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 13:10:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 13:11:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 13:12:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 13:13:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 13:14:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 13:15:00
Route:
-
Machensplatz, Gelsenkirchen
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:53:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 13:01:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 13:03:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 13:05:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 13:06:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 13:08:00
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 13:10:00
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 13:11:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 13:12:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 13:13:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 13:14:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 13:15:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 13:16:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 13:18:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 13:20:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 13:22:00