Haltestelle Lukaskirche in Gelsenkirchen
Eppmannsweg 32,
45896Gelsenkirchen
The next departure is direction Hassel Friedhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 08:46:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 08:46:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 08:47:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 08:47:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 08:48:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 08:50:00
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 09:17:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 09:18:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 09:18:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 09:19:00
-
Biele, Gelsenkirchen 09:21:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 09:22:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 09:23:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 09:24:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 09:26:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 09:28:00
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 09:46:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 09:46:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 09:47:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 09:47:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 09:48:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 09:50:00
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 10:17:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 10:18:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 10:18:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 10:19:00
-
Biele, Gelsenkirchen 10:21:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 10:22:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 10:23:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 10:24:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 10:26:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 10:28:00
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 10:46:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 10:46:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 10:47:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 10:47:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 10:48:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 10:50:00
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 11:02:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 11:03:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 11:03:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 11:04:00
-
Biele, Gelsenkirchen 11:06:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 11:07:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 11:08:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 11:09:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 11:11:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 11:13:00