Haltestelle Lukaskirche in Gelsenkirchen
Eppmannsweg 32,
45896Gelsenkirchen
The next departure is direction Hassel Friedhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 11:16:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 11:16:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 11:17:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 11:17:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 11:18:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 11:20:00
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 11:32:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 11:33:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 11:33:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 11:34:00
-
Biele, Gelsenkirchen 11:36:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 11:37:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 11:38:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 11:39:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 11:41:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 11:43:00
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 11:36:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 11:36:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 11:37:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 11:37:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 11:38:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 11:40:00
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 12:02:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 12:03:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 12:03:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 12:04:00
-
Biele, Gelsenkirchen 12:06:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 12:07:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 12:08:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 12:09:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 12:11:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 12:13:00
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 12:06:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 12:06:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 12:07:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 12:07:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 12:08:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 12:10:00
Route:
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 12:32:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 12:33:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 12:33:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 12:34:00
-
Biele, Gelsenkirchen 12:36:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 12:37:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 12:38:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 12:39:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 12:41:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 12:43:00