Haltestelle Lockhofstr. in Gelsenkirchen
Grothusstrasse 11,
45881Gelsenkirchen
The next departure is direction Terneddenstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Lockhofstr., Gelsenkirchen
-
Fleischerstr., Gelsenkirchen 05:42:00
-
Grimmstr., Gelsenkirchen 05:44:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 05:44:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 05:46:00
-
Terneddenstr., Gelsenkirchen 05:47:00
Route:
-
Lockhofstr., Gelsenkirchen
-
Grimmstr., Gelsenkirchen 05:50:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 05:54:00
-
Am Bowengarten, Gelsenkirchen 05:55:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 05:57:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 06:00:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 06:01:00
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen 06:02:00
-
Hunsrückstr., Gladbeck 06:04:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 06:05:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 06:07:00
-
Helmutstr., Gladbeck 06:08:00
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck 06:10:00
-
Marktplatz, Gladbeck 06:12:00
-
Oberhof, Gladbeck 06:13:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 06:14:00
-
Herderstr., Gladbeck 06:18:00
-
Hermannstr., Gladbeck 06:18:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 06:19:00
-
Musikschule, Gladbeck 06:20:00
-
Hegestr., Gladbeck 06:21:00
-
Lohstr., Gladbeck 06:22:00
-
Birkenweg, Gladbeck 06:22:00
-
Josefstr., Gladbeck 06:23:00
-
Holtkampstr., Gladbeck 06:24:00
-
Uechtmannstr., Gladbeck 06:25:00
-
Forststr., Bottrop 06:26:00
-
Schlagkamp, Bottrop 06:27:00
-
Dorfheide, Bottrop 06:28:00
-
Oberhofstr., Bottrop 06:29:00
-
Schultenkamp, Bottrop 06:30:00
-
Papenheide, Bottrop 06:31:00
-
Finkenweg, Bottrop 06:32:00
-
Pelsstr., Bottrop 06:33:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 06:33:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 06:34:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 06:35:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 06:36:00
Route:
-
Lockhofstr., Gelsenkirchen
-
Meraner Weg, Gelsenkirchen 06:02:00
-
Schalker Markt, Gelsenkirchen 06:03:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 06:05:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 06:06:00
-
Magdeburger Str., Gelsenkirchen 06:07:00
-
Pantaleonshof, Gelsenkirchen 06:09:00
-
Marschallstr., Gelsenkirchen 06:11:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 06:13:00
-
Hochkampstr., Gelsenkirchen 06:14:00
-
Wiesmannstr., Gelsenkirchen 06:15:00
-
Brockskampweg, Gelsenkirchen 06:16:00
-
Kleiststr., Gelsenkirchen 06:16:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 06:17:00
-
Rückertstr., Gelsenkirchen 06:19:00
-
Sobbehof, Gelsenkirchen 06:20:00
-
Haverkamp, Gelsenkirchen 06:21:00
-
Im Rocken, Gelsenkirchen 06:22:00
-
Reckfeldstr., Gelsenkirchen 06:23:00
-
Haverkamp Ost, Herne 06:24:00
-
Schacht Wilhelm, Herne 06:25:00
-
Am Berg, Herne 06:26:00
-
Mondpalast, Herne 06:28:00
-
Gesamtschule Wanne-Eickel, Herne 06:28:00
-
Am Buschmannshof, Herne 06:30:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 06:33:00
Route:
-
Lockhofstr., Gelsenkirchen
-
Grimmstr., Gelsenkirchen 06:10:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 06:14:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 06:15:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 06:16:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 06:18:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 06:20:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 06:21:00
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen 06:22:00
-
Hunsrückstr., Gladbeck 06:24:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 06:25:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 06:27:00
-
Helmutstr., Gladbeck 06:28:00
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck 06:30:00
-
Marktplatz, Gladbeck 06:32:00
-
Oberhof, Gladbeck 06:33:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 06:34:00
-
Herderstr., Gladbeck 06:38:00
-
Hermannstr., Gladbeck 06:38:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 06:39:00
-
Musikschule, Gladbeck 06:40:00
-
Hegestr., Gladbeck 06:41:00
-
Lohstr., Gladbeck 06:42:00
-
Birkenweg, Gladbeck 06:42:00
-
Josefstr., Gladbeck 06:43:00
-
Holtkampstr., Gladbeck 06:44:00
-
Uechtmannstr., Gladbeck 06:45:00
-
Forststr., Bottrop 06:46:00
-
Schlagkamp, Bottrop 06:47:00
-
Dorfheide, Bottrop 06:48:00
-
Oberhofstr., Bottrop 06:49:00
-
Schultenkamp, Bottrop 06:50:00
-
Papenheide, Bottrop 06:51:00
-
Finkenweg, Bottrop 06:52:00
-
Pelsstr., Bottrop 06:53:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 06:53:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 06:54:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 06:55:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 06:56:00
Route:
-
Lockhofstr., Gelsenkirchen
-
Grimmstr., Gelsenkirchen 06:27:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 06:31:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 06:32:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 06:33:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 06:35:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 06:37:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 06:38:00
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen 06:39:00
-
Hunsrückstr., Gladbeck 06:41:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 06:43:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 06:45:00
-
Helmutstr., Gladbeck 06:46:00
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck 06:48:00
-
Marktplatz, Gladbeck 06:50:00
-
Oberhof, Gladbeck 06:52:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 06:55:00
-
Herderstr., Gladbeck 07:00:00
-
Hermannstr., Gladbeck 07:01:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 07:03:00
-
Musikschule, Gladbeck 07:04:00
-
Hegestr., Gladbeck 07:05:00
-
Lohstr., Gladbeck 07:06:00
-
Birkenweg, Gladbeck 07:07:00
-
Josefstr., Gladbeck 07:08:00
-
Holtkampstr., Gladbeck 07:09:00
-
Uechtmannstr., Gladbeck 07:10:00
-
Forststr., Bottrop 07:11:00
-
Schlagkamp, Bottrop 07:12:00
-
Dorfheide, Bottrop 07:13:00
-
Oberhofstr., Bottrop 07:14:00
-
Schultenkamp, Bottrop 07:15:00
-
Papenheide, Bottrop 07:16:00
-
Finkenweg, Bottrop 07:17:00
-
Pelsstr., Bottrop 07:18:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 07:18:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 07:19:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 07:20:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 07:21:00
Route:
-
Lockhofstr., Gelsenkirchen
-
Gewerkenstr., Gelsenkirchen 06:33:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 06:37:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 06:42:00