Haltestelle Leipziger Str. in Gelsenkirchen
Grenzstrasse 139,
45881Gelsenkirchen
The next departure is direction Musiktheater, Gelsenkirchen.
Route:
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:33:00
Route:
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 13:32:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:35:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 13:36:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 13:37:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:39:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 13:45:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 13:47:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 13:47:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 13:49:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 13:50:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 13:51:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 13:53:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 13:54:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 13:56:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 13:57:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 13:58:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 13:59:00
Route:
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 13:36:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 13:38:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 13:40:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 13:41:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 13:42:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 13:44:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 13:46:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 13:48:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 13:50:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 13:51:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 13:52:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 13:53:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 13:55:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 13:55:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 13:56:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 13:58:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 14:00:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 14:01:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 14:02:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 14:03:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 14:03:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 14:04:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 14:05:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 14:06:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 14:07:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 14:09:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 14:10:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 14:12:00
Route:
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 13:38:00
Route:
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:43:00
Route:
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 13:43:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:46:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 13:47:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 13:48:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:50:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 13:55:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 13:57:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 13:58:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 13:59:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 14:00:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 14:01:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 14:02:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 14:03:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 14:04:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 14:06:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 14:07:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 14:10:00