Haltestelle Landschede in Gelsenkirchen
Hilgenboomstrasse 93,
45884Gelsenkirchen
The next departure is direction Achternbergstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Landschede, Essen (Ruhr)
-
Braukloh, Gelsenkirchen 16:51:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 16:52:00
Route:
-
Landschede, Gelsenkirchen
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 17:02:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 17:03:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 17:04:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 17:06:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 17:07:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 17:09:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 17:10:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 17:11:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 17:12:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 17:12:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 17:14:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 17:17:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 17:22:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 17:23:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 17:25:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 17:27:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 17:28:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 17:29:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 17:31:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 17:33:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 17:34:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 17:35:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 17:36:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 17:37:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 17:39:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 17:41:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 17:42:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 17:43:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 17:44:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 17:45:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 17:46:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 17:47:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 17:49:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 17:53:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 17:54:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 17:54:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 17:55:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 17:56:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 17:57:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 17:57:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 17:58:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 17:59:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 18:00:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 18:01:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 18:03:00
Route:
-
Landschede, Essen (Ruhr)
-
Lindemanns Kreuz, Essen (Ruhr) 17:04:00
-
Portendieckstr., Essen (Ruhr) 17:05:00
-
Bonifaciusstr., Essen (Ruhr) 17:07:00
-
Schulte-Nünning, Essen (Ruhr) 17:08:00
-
Helfenbergweg, Essen (Ruhr) 17:10:00
-
Hubertstr., Essen (Ruhr) 17:11:00
-
Kumpelweg, Essen (Ruhr) 17:12:00
-
Elisenstr., Essen (Ruhr) 17:13:00
-
Eiserne Hand, Essen (Ruhr) 17:14:00
-
Goldschmidtstr., Essen (Ruhr) 17:15:00
-
Betriebshof Stadtmitte, Essen (Ruhr) 17:17:00
-
Gerlingstr., Essen (Ruhr) 17:18:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 17:20:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 17:22:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 5, Essen (Ruhr) 17:25:00
-
Aalto-Theater, Essen (Ruhr) 17:32:00
-
Kronprinzenstr., Essen (Ruhr) 17:33:00
-
Helbingstr., Essen (Ruhr) 17:35:00
-
Dammannstr., Essen (Ruhr) 17:36:00
-
Elisabeth-Krankenhaus, Essen (Ruhr) 17:37:00
-
Huttropstr., Essen (Ruhr) 17:38:00
-
Klinkestr., Essen (Ruhr) 17:39:00
-
Ahrfeldstr., Essen (Ruhr) 17:40:00
-
Hohefuhrstr., Essen (Ruhr) 17:41:00
-
Lionweg, Essen (Ruhr) 17:42:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 17:44:00
-
Sartoriusstr., Essen (Ruhr) 17:45:00
-
Annenfähre, Essen (Ruhr) 17:46:00
-
Rote Mühle, Essen (Ruhr) 17:48:00
-
Kampmannbrücke, Essen (Ruhr) 17:49:00
-
Prinz-Friedrich-Str., Essen (Ruhr) 17:50:00
-
Kupferdreh Bahnhof, Essen (Ruhr) 17:52:00
Route:
-
Landschede, Gelsenkirchen
-
Braukloh, Gelsenkirchen 17:05:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 17:06:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 17:08:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 17:09:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 17:10:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 17:11:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 17:12:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 17:13:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 17:14:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 17:16:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 17:18:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 17:20:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 17:21:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 17:23:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 17:24:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 17:25:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 17:26:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 17:27:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 17:28:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 17:29:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 17:30:00
-
Friedrichstr., Herne 17:32:00
-
Steinbergstr., Herne 17:33:00
-
Bickernstr., Herne 17:35:00
-
Am Rottfeld, Herne 17:36:00
-
Gerichtsstr., Herne 17:38:00
-
Am Buschmannshof, Herne 17:40:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 17:42:00
-
Antonstr., Herne 17:43:00
-
Scharpwinkelring, Herne 17:44:00
-
Corneliusstr., Herne 17:45:00
-
Herforder Str., Herne 17:47:00
-
Dorstener Str., Herne 17:48:00
-
Drosselweg, Herne 17:49:00
Route:
-
Landschede, Essen (Ruhr)
-
Braukloh, Gelsenkirchen 17:21:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 17:22:00
Route:
-
Landschede, Gelsenkirchen
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 17:32:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 17:33:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 17:34:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 17:36:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 17:37:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 17:39:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 17:40:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 17:41:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 17:42:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 17:42:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 17:44:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 17:47:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 17:52:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 17:53:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 17:55:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 17:57:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 17:58:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 17:59:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 18:01:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 18:03:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 18:04:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 18:05:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 18:06:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 18:07:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 18:09:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 18:11:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 18:12:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 18:13:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 18:14:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 18:15:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 18:16:00
-
Bahnstr., Gelsenkirchen 18:18:00
-
An der Gräfte, Gelsenkirchen 18:19:00
-
Frankampstr., Gelsenkirchen 18:20:00
-
Schievenstr., Gelsenkirchen 18:21:00
-
Gartmannshof, Gelsenkirchen 18:21:00
-
Am Schäperskotten, Gelsenkirchen 18:22:00
-
Görtzhof, Gelsenkirchen 18:23:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 18:24:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 18:25:00
-
Buer Rathaus Hst.2, Gelsenkirchen 18:28:00