Haltestelle Kreuzstr. in Gelsenkirchen
Kreuzstrasse 4,
45892Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 12:38:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 12:40:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 12:41:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 12:41:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 12:42:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 12:43:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 12:44:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 12:45:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 12:47:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 12:49:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 12:51:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 12:51:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 12:52:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 12:53:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 12:54:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 12:56:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 12:57:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 12:57:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 12:59:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 13:01:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 13:03:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 13:05:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 13:06:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 13:08:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 13:09:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 13:11:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 13:12:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:15:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 13:16:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 13:17:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:19:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 13:25:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 13:27:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 13:27:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 13:29:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 13:30:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 13:31:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 13:33:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 13:34:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 13:36:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 13:37:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 13:38:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 13:39:00
Route:
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen
-
Gartenstr., Gelsenkirchen 12:48:00
-
Buchenstr., Gelsenkirchen 12:49:00
-
Ahornstr/Kreuzstr., Gelsenkirchen 12:50:00
-
Hedwigstr., Gelsenkirchen 12:51:00
Route:
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen
-
Am Markt, Gelsenkirchen 12:49:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 12:50:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 12:52:00
Route:
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 12:58:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 13:00:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 13:01:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 13:01:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 13:02:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 13:03:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 13:04:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 13:05:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 13:07:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 13:09:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 13:11:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 13:11:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 13:12:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 13:13:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 13:14:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 13:16:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 13:17:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 13:17:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 13:19:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 13:21:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 13:23:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 13:25:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 13:26:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 13:28:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 13:29:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 13:31:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 13:32:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:35:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 13:36:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 13:37:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:39:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 13:45:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 13:47:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 13:47:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 13:49:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 13:50:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 13:51:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 13:53:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 13:54:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 13:56:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 13:57:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 13:58:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 13:59:00
Route:
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen
-
Am Markt, Gelsenkirchen 13:09:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 13:10:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 13:12:00
Route:
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen
-
Weiterbildungskolleg Emscher-Lippe, Gelsenkirchen 13:10:00
-
Schnorrstr., Gelsenkirchen 13:11:00
-
Cäcilienhof, Gelsenkirchen 13:12:00