Haltestelle Kopernikusstr. in Gelsenkirchen
Plutostrasse 74,
45888Gelsenkirchen
The next departure is direction Tossehof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Grütershof, Gelsenkirchen 20:42:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 20:43:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 20:44:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 20:45:00
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 20:52:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 20:53:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 20:54:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 20:55:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 20:56:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 20:58:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 20:59:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 21:02:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 21:03:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 21:04:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 21:06:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 21:11:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 21:13:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 21:14:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 21:15:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 21:16:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 21:17:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 21:18:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 21:19:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 21:20:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 21:21:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 21:22:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 21:25:00
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Grütershof, Gelsenkirchen 21:12:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 21:13:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 21:14:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 21:15:00
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 21:22:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 21:23:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 21:24:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 21:25:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 21:26:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 21:28:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 21:29:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 21:32:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 21:33:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 21:34:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 21:36:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 21:41:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 21:43:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 21:44:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 21:45:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 21:46:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 21:47:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 21:48:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 21:49:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 21:50:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 21:51:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 21:52:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 21:55:00
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Grütershof, Gelsenkirchen 21:42:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 21:43:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 21:44:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 21:45:00
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 21:52:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 21:53:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 21:54:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 21:55:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 21:56:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 21:58:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 21:59:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 22:02:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 22:03:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 22:04:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 22:06:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 22:11:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 22:13:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 22:14:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 22:15:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 22:16:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 22:17:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 22:18:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 22:19:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 22:20:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 22:21:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 22:22:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 22:25:00