Haltestelle Kopernikusstr. in Gelsenkirchen
Plutostrasse 74,
45888Gelsenkirchen
The next departure is direction Tossehof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Grütershof, Gelsenkirchen 09:12:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 09:13:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 09:14:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 09:15:00
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 09:22:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 09:23:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 09:24:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 09:25:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 09:26:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:28:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 09:29:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 09:32:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 09:33:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 09:34:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 09:36:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 09:41:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 09:43:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 09:44:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 09:45:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 09:46:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 09:47:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 09:48:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 09:49:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 09:50:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 09:51:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 09:52:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 09:55:00
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Grütershof, Gelsenkirchen 09:42:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 09:43:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 09:44:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 09:45:00
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 09:52:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 09:53:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 09:54:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 09:55:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 09:56:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:58:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 09:59:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 10:02:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 10:03:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 10:04:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:06:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 10:11:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 10:13:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 10:14:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 10:15:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 10:16:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 10:17:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 10:18:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 10:19:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 10:20:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 10:21:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 10:22:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 10:25:00
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Grütershof, Gelsenkirchen 10:12:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 10:13:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 10:14:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 10:15:00
Route:
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 10:22:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 10:23:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 10:24:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 10:25:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 10:26:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 10:28:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 10:29:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 10:32:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 10:33:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 10:34:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:36:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 10:41:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 10:43:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 10:44:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 10:45:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 10:46:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 10:47:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 10:48:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 10:49:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 10:50:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 10:51:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 10:52:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 10:55:00