Haltestelle Konradstr. in Gelsenkirchen
Wanner Strasse ,
45888Gelsenkirchen
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Konradstr., Gelsenkirchen
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 11:29:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 11:30:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 11:31:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 11:32:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 11:33:00
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 11:34:00
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 11:35:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 11:37:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 11:39:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 11:40:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 11:42:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 11:44:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:46:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:56:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 11:58:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 12:00:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 12:02:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 12:03:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 12:05:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 12:07:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 12:09:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 12:10:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 12:12:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 12:13:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 12:14:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 12:15:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 12:17:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 12:19:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 12:21:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 12:22:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 12:23:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 12:25:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 12:26:00
Route:
-
Konradstr., Gelsenkirchen
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 11:30:00
-
Friedrichstr., Herne 11:32:00
-
Steinbergstr., Herne 11:33:00
-
Bickernstr., Herne 11:35:00
-
Am Rottfeld, Herne 11:36:00
-
Gerichtsstr., Herne 11:38:00
-
Am Buschmannshof, Herne 11:40:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 11:42:00
-
Antonstr., Herne 11:43:00
-
Scharpwinkelring, Herne 11:44:00
-
Corneliusstr., Herne 11:45:00
-
Herforder Str., Herne 11:47:00
-
Dorstener Str., Herne 11:48:00
-
Drosselweg, Herne 11:49:00
Route:
-
Konradstr., Gelsenkirchen
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 11:50:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 11:52:00
Route:
-
Konradstr., Gelsenkirchen
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 11:50:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 11:51:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 11:52:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 11:53:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:54:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:56:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:56:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 11:57:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 11:58:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:00:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 12:03:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 12:06:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 12:07:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 12:08:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 12:09:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 12:10:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 12:11:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 12:12:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 12:13:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 12:14:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 12:15:00
Route:
-
Konradstr., Gelsenkirchen
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 11:59:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 12:00:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 12:01:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 12:02:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 12:03:00
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 12:04:00
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 12:05:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 12:07:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 12:09:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 12:10:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 12:12:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 12:14:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:16:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 12:26:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 12:28:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 12:30:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 12:32:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 12:33:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 12:35:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 12:37:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 12:39:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 12:40:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 12:42:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 12:43:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 12:44:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 12:45:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 12:47:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 12:49:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 12:51:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 12:52:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 12:53:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 12:55:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 12:56:00
Route:
-
Konradstr., Gelsenkirchen
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 12:00:00
-
Friedrichstr., Herne 12:02:00
-
Steinbergstr., Herne 12:03:00
-
Bickernstr., Herne 12:05:00
-
Am Rottfeld, Herne 12:06:00
-
Gerichtsstr., Herne 12:08:00
-
Am Buschmannshof, Herne 12:10:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 12:12:00
-
Antonstr., Herne 12:13:00
-
Scharpwinkelring, Herne 12:14:00
-
Corneliusstr., Herne 12:15:00
-
Herforder Str., Herne 12:17:00
-
Dorstener Str., Herne 12:18:00
-
Drosselweg, Herne 12:19:00