Haltestelle Kettelerstr. in Gelsenkirchen
Festweg 40,
45886Gelsenkirchen
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 06:50:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 06:52:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 06:54:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 06:56:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 06:59:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 07:01:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 07:04:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 07:05:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 07:07:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 07:10:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 07:13:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 07:14:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 07:16:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 07:18:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 07:19:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 07:20:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 07:22:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 07:23:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 07:24:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 07:25:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 07:28:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 07:29:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 07:31:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 07:32:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 07:33:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 07:35:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 07:36:00
Route:
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 07:01:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 07:02:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 07:03:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 07:04:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 07:05:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 07:06:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 07:08:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 07:10:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 07:12:00
Route:
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 07:10:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 07:12:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 07:14:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 07:16:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 07:19:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 07:21:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 07:24:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 07:25:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 07:27:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 07:30:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 07:33:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 07:34:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 07:36:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 07:38:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 07:39:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 07:40:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 07:42:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 07:43:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 07:44:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 07:45:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 07:48:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 07:49:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 07:51:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 07:52:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 07:53:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 07:55:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 07:56:00
Route:
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 07:21:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 07:22:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 07:23:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 07:24:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 07:25:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 07:26:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 07:28:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 07:30:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 07:32:00
Route:
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 07:30:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 07:32:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 07:34:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 07:36:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 07:39:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 07:41:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 07:44:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 07:45:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 07:47:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 07:50:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 07:53:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 07:54:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 07:56:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 07:58:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 07:59:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 08:00:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 08:02:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 08:03:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 08:04:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 08:05:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 08:08:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 08:09:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 08:11:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 08:12:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 08:13:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 08:15:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 08:16:00
Route:
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 07:41:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 07:42:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 07:43:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 07:44:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 07:46:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 07:47:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 07:49:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 07:51:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 07:53:00