Haltestelle Junkerweg in Gelsenkirchen
B227 ,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Hauptbahnhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 15:14:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 15:15:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 15:16:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 15:17:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 15:18:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 15:19:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 15:20:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 15:21:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 15:22:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 15:22:00
-
Hördeweg, Gelsenkirchen 15:24:00
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 15:25:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 15:27:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 15:28:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 15:29:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 15:30:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 15:31:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 15:32:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 15:35:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 15:17:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 15:18:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 15:19:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 15:20:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 15:21:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 15:22:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 15:24:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 15:25:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 15:26:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 15:27:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 15:29:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 15:30:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 15:32:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 15:33:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 15:34:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 15:35:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 15:39:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 15:41:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 15:42:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 15:43:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 15:44:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 15:45:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 15:46:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 15:47:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 15:48:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 15:51:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 15:52:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 15:53:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 15:54:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 15:55:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 15:56:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 15:57:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 15:59:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 16:00:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 16:01:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 16:02:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 16:05:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 16:06:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 16:07:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 16:08:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 16:09:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 16:10:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 16:11:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 15:31:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 15:32:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 15:35:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 15:35:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 15:37:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 15:38:00
-
Virchowstr., Gelsenkirchen 15:39:00
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 15:40:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 15:41:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 15:42:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 15:43:00
-
Rüggenberg, Bochum 15:44:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 15:45:00
-
Hohensteinstr., Bochum 15:46:00
-
Leithestr., Bochum 15:47:00
-
Bogenstr., Bochum 15:48:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 15:50:00
-
Freiheitstr., Bochum 15:52:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 15:53:00
-
Stadthalle, Bochum 15:54:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 15:56:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 15:57:00
-
Lohackerstr., Bochum 15:57:00
-
Ridderstr., Bochum 15:58:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 16:00:00
-
Höntrop S-Bahnhof, Bochum 16:02:00
-
Mattenburg, Bochum 16:03:00
-
Horneburg, Bochum 16:04:00
-
Gerdes Feld, Bochum 16:05:00
-
Elchweg, Bochum 16:06:00
-
Rembrandtweg, Bochum 16:09:00
-
Zilleweg, Bochum 16:11:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 15:44:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 15:45:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 15:46:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 15:47:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 15:48:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 15:49:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 15:50:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 15:51:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 15:52:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 15:52:00
-
Hördeweg, Gelsenkirchen 15:54:00
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 15:55:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 15:57:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 15:58:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 15:59:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 16:00:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 16:01:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 16:02:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:05:00