Haltestelle Junkerweg in Gelsenkirchen
B227 ,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Zilleweg, Bochum.
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 04:32:00
-
Virchowstr., Gelsenkirchen 04:33:00
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 04:35:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 04:36:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 04:37:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 04:38:00
-
Rüggenberg, Bochum 04:39:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 04:40:00
-
Hohensteinstr., Bochum 04:42:00
-
Leithestr., Bochum 04:43:00
-
Bogenstr., Bochum 04:44:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 04:46:00
-
Freiheitstr., Bochum 04:48:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 04:50:00
-
Stadthalle, Bochum 04:51:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 04:53:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 04:54:00
-
Lohackerstr., Bochum 04:55:00
-
Ridderstr., Bochum 04:56:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 04:59:00
-
Höntrop S-Bahnhof, Bochum 05:01:00
-
Mattenburg, Bochum 05:02:00
-
Horneburg, Bochum 05:03:00
-
Gerdes Feld, Bochum 05:04:00
-
Elchweg, Bochum 05:05:00
-
Rembrandtweg, Bochum 05:08:00
-
Zilleweg, Bochum 05:10:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 04:51:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 04:52:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 04:53:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 04:54:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 04:55:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 04:56:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 04:58:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 04:59:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 05:00:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 05:01:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 05:03:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 05:04:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 05:06:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 05:07:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 05:08:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 05:09:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 05:12:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 05:14:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 05:15:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 05:16:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 05:17:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 05:18:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 05:19:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 05:20:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 05:21:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 05:23:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 05:24:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 05:25:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 05:26:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 05:27:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 05:28:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 05:29:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 05:31:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 05:32:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 05:33:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 05:34:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 05:37:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 05:38:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 05:39:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 05:40:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 05:41:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 05:42:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 05:43:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 05:02:00
-
Virchowstr., Gelsenkirchen 05:03:00
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 05:05:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 05:06:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 05:07:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 05:08:00
-
Rüggenberg, Bochum 05:09:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 05:10:00
-
Hohensteinstr., Bochum 05:12:00
-
Leithestr., Bochum 05:13:00
-
Bogenstr., Bochum 05:14:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 05:16:00
-
Freiheitstr., Bochum 05:18:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 05:20:00
-
Stadthalle, Bochum 05:21:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 05:23:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 05:24:00
-
Lohackerstr., Bochum 05:25:00
-
Ridderstr., Bochum 05:26:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 05:29:00
-
Höntrop S-Bahnhof, Bochum 05:31:00
-
Mattenburg, Bochum 05:32:00
-
Horneburg, Bochum 05:33:00
-
Gerdes Feld, Bochum 05:34:00
-
Elchweg, Bochum 05:35:00
-
Rembrandtweg, Bochum 05:38:00
-
Zilleweg, Bochum 05:40:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 05:03:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 05:04:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 05:08:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 05:11:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 05:12:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 05:13:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 05:14:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 05:15:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 05:16:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 05:18:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 05:19:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 05:20:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 05:21:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 05:23:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 05:24:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 05:26:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 05:27:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 05:29:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 05:30:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 05:34:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 05:36:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 05:38:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 05:39:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 05:41:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 05:42:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 05:43:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 05:44:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 05:45:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 05:49:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 05:50:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 05:52:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 05:53:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 05:54:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 05:55:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 05:56:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 05:58:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 05:59:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 06:00:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 06:01:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 06:04:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 06:06:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 06:07:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 06:09:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 06:10:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 06:12:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 06:13:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 05:28:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 05:30:00