Haltestelle Junkerweg in Gelsenkirchen
B227 ,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Hauptbahnhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 17:07:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 17:08:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 17:12:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 17:07:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 17:10:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 17:11:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 17:12:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 17:13:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 17:14:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 17:15:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 17:16:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 17:18:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 17:19:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 17:20:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 17:21:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 17:23:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 17:24:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 17:26:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 17:27:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 17:29:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 17:30:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 17:34:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 17:36:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 17:38:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 17:39:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 17:41:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 17:42:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 17:43:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 17:44:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 17:45:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 17:49:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 17:50:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 17:52:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 17:53:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 17:54:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 17:55:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 17:56:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 17:58:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 17:59:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 18:00:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 18:01:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 18:04:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 18:06:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 18:07:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 18:09:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 18:10:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 18:12:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 18:13:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 17:17:00
-
Virchowstr., Gelsenkirchen 17:18:00
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 17:20:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 17:21:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 17:22:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 17:23:00
-
Rüggenberg, Bochum 17:24:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 17:25:00
-
Hohensteinstr., Bochum 17:27:00
-
Leithestr., Bochum 17:28:00
-
Bogenstr., Bochum 17:29:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 17:31:00
-
Freiheitstr., Bochum 17:33:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 17:35:00
-
Stadthalle, Bochum 17:36:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 17:38:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 17:39:00
-
Lohackerstr., Bochum 17:40:00
-
Ridderstr., Bochum 17:41:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 17:44:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 17:18:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 17:19:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 17:20:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 17:21:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 17:22:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 17:23:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 17:24:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 17:26:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 17:27:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 17:28:00
-
Hördeweg, Gelsenkirchen 17:30:00
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 17:31:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 17:33:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 17:34:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 17:35:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 17:36:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 17:38:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 17:39:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 17:42:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 17:22:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 17:23:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 17:27:00