Haltestelle Hestermannstr. in Gelsenkirchen
Hestermannstrasse 8,
45896Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen.
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 19:51:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 19:52:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 19:52:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 19:53:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 19:54:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 19:56:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 19:57:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 19:58:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 19:59:00
-
Biele, Gelsenkirchen 20:01:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 20:02:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 20:03:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 20:05:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 20:07:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 20:10:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 20:06:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 20:28:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 20:29:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 20:29:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 20:30:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 20:31:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 20:32:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 20:33:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 20:33:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 20:34:00
-
Biele, Gelsenkirchen 20:36:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 20:37:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 20:38:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 20:39:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 20:41:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 20:43:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 20:40:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 20:58:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 20:59:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 20:59:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 21:00:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 21:01:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 21:02:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 21:03:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 21:03:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 21:04:00
-
Biele, Gelsenkirchen 21:06:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 21:07:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 21:08:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 21:09:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 21:11:00
-
Buer Rathaus Hst.6, Gelsenkirchen 21:13:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 21:10:00