Haltestelle Hestermannstr. in Gelsenkirchen
Hestermannstrasse 8,
45896Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen.
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 16:21:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 16:22:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 16:22:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 16:23:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 16:24:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 16:26:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 16:27:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 16:28:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 16:29:00
-
Biele, Gelsenkirchen 16:31:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 16:32:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 16:33:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 16:35:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 16:37:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 16:40:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 16:36:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 16:51:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 16:52:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 16:52:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 16:53:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 16:54:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 16:56:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 16:57:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 16:58:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 16:59:00
-
Biele, Gelsenkirchen 17:01:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 17:02:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 17:03:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 17:05:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 17:07:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 17:10:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 17:06:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 17:21:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 17:22:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 17:22:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 17:23:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 17:24:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 17:26:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 17:27:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 17:28:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 17:29:00
-
Biele, Gelsenkirchen 17:31:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 17:32:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 17:33:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 17:35:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 17:37:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 17:40:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 17:36:00