Haltestelle Hestermannstr. in Gelsenkirchen
Hestermannstrasse 8,
45896Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen.
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 18:21:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 18:22:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 18:22:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 18:23:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 18:24:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 18:26:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 18:27:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 18:28:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 18:29:00
-
Biele, Gelsenkirchen 18:31:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 18:32:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 18:33:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 18:35:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 18:37:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 18:40:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 18:36:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 18:51:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 18:52:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 18:52:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 18:53:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 18:54:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 18:56:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 18:57:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 18:58:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 18:59:00
-
Biele, Gelsenkirchen 19:01:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 19:02:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 19:03:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 19:05:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 19:07:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 19:10:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 19:06:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 19:21:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 19:22:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 19:22:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 19:23:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 19:24:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 19:26:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 19:27:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 19:28:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 19:29:00
-
Biele, Gelsenkirchen 19:31:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 19:32:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 19:33:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 19:35:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 19:37:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 19:40:00
Route:
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 19:36:00