Haltestelle Herzogstr. in Gelsenkirchen
Wilhelminenstrasse 81,
45881Gelsenkirchen
The next departure is direction Ulrichstr., Bochum.
Route:
-
Herzogstr., Gelsenkirchen
-
Idastr., Gelsenkirchen 13:25:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:28:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:31:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 13:32:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 13:34:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:36:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 13:40:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 13:43:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 13:44:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 13:46:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 13:48:00
-
Nikolaus-Groß-Str., Gelsenkirchen 13:49:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 13:50:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 13:51:00
-
Ulrichstr., Bochum 13:53:00
Route:
-
Herzogstr., Gelsenkirchen
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 13:26:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 13:28:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 13:29:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 13:30:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 13:32:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 13:33:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 13:34:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 13:35:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 13:38:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 13:39:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 13:41:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 13:42:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 13:43:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 13:45:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 13:46:00
Route:
-
Herzogstr., Gelsenkirchen
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 13:36:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 13:38:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 13:39:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 13:40:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 13:42:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 13:43:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 13:44:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 13:45:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 13:48:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 13:49:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 13:51:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 13:52:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 13:53:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 13:55:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 13:56:00
Route:
-
Herzogstr., Gelsenkirchen
-
Idastr., Gelsenkirchen 13:35:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:38:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:41:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 13:42:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 13:44:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:46:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 13:50:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 13:53:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 13:54:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 13:56:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 13:58:00
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 14:00:00
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 14:01:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 14:02:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 14:03:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 14:04:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 14:06:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 14:07:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 14:09:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 14:11:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 14:13:00
Route:
-
Herzogstr., Gelsenkirchen
-
Idastr., Gelsenkirchen 13:45:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:48:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:51:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 13:52:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 13:54:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:56:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 14:00:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 14:03:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 14:04:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 14:06:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 14:08:00
-
Nikolaus-Groß-Str., Gelsenkirchen 14:09:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 14:10:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 14:11:00
-
Ulrichstr., Bochum 14:13:00
Route:
-
Herzogstr., Gelsenkirchen
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 13:46:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 13:48:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 13:49:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 13:50:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 13:52:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 13:53:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 13:54:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 13:55:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 13:58:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 13:59:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 14:01:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 14:02:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 14:03:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 14:05:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 14:06:00