Haltestelle Heistr. in Gelsenkirchen
Darler Heide 33,
45891Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Heistr., Gelsenkirchen
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 07:33:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 07:34:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 07:36:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 07:37:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 07:37:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 07:40:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 07:41:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 07:43:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 07:45:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 07:46:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 07:48:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 07:49:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 07:51:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 07:52:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 07:55:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 07:56:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 07:57:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 07:59:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 08:05:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 08:07:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 08:07:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 08:09:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 08:10:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 08:11:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 08:13:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 08:14:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 08:16:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 08:17:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 08:18:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 08:19:00
Route:
-
Heistr., Gelsenkirchen
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 07:35:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 07:35:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 07:36:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 07:38:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 07:40:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 07:41:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 07:42:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 07:43:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 07:43:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 07:44:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 07:45:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 07:46:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 07:47:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 07:49:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 07:50:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 07:52:00
Route:
-
Heistr., Gelsenkirchen
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 07:51:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 07:51:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 07:52:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 07:54:00
-
Fleuthebrücke, Gelsenkirchen 07:56:00
-
Künstlerzeche, Herne 07:58:00
-
Recklinghauser Str., Herne 08:00:00
-
Fred-Endrikat-Str., Herne 08:02:00
-
Freizeitbad Wananas, Herne 08:05:00
-
Claudiusstr., Herne 08:06:00
-
Antonstr., Herne 08:06:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 08:08:00
Route:
-
Heistr., Gelsenkirchen
-
Auguststr., Gelsenkirchen 07:54:00
-
Manfredstr., Gelsenkirchen 07:56:00
-
Verkehrshof, Gelsenkirchen 07:58:00
-
Daimlerstr., Gelsenkirchen 07:59:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 08:00:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 08:01:00
-
Hollmannsweg, Gelsenkirchen 08:03:00
-
Friedhof Beckhausen-Sutum, Gelsenkirchen 08:05:00
-
Sutumerfeldstr., Gelsenkirchen 08:06:00
-
Lanferbruchstr., Gelsenkirchen 08:07:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 08:08:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 08:09:00
-
Hoffeldstr., Gelsenkirchen 08:10:00
-
Hof Holz, Gelsenkirchen 08:11:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 08:13:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 08:14:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 08:15:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 08:17:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 08:18:00
-
Westfälische Hochschule, Gelsenkirchen 08:19:00
Route:
-
Heistr., Gelsenkirchen
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 07:53:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 07:54:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 07:56:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 07:57:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 07:57:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 08:00:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 08:01:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 08:03:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 08:05:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 08:06:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 08:08:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 08:09:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 08:11:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 08:12:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 08:15:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 08:16:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 08:17:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 08:19:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 08:25:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 08:27:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 08:27:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 08:29:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 08:30:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 08:31:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 08:33:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 08:34:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 08:36:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 08:37:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 08:38:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 08:39:00
Route:
-
Heistr., Gelsenkirchen
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 07:55:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 07:55:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 07:56:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 07:58:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 08:00:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 08:01:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 08:02:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 08:03:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 08:03:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 08:04:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 08:05:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 08:06:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 08:07:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 08:09:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 08:10:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 08:12:00