Haltestelle Heihoffsweg in Gelsenkirchen
Heihoffsweg 19,
45896Gelsenkirchen
The next departure is direction Hassel Friedhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 12:03:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 12:03:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 12:04:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 12:06:00
Route:
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 12:23:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 12:24:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 12:26:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 12:27:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 12:28:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 12:29:00
-
Biele, Gelsenkirchen 12:31:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 12:32:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 12:33:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 12:35:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 12:37:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 12:40:00
Route:
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 12:33:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 12:33:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 12:34:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 12:36:00
Route:
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 12:53:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 12:54:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 12:56:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 12:57:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 12:58:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 12:59:00
-
Biele, Gelsenkirchen 13:01:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 13:02:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 13:03:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 13:05:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 13:07:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 13:10:00
Route:
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 13:03:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 13:03:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 13:04:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 13:06:00
Route:
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 13:23:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 13:24:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 13:26:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 13:27:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 13:28:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 13:29:00
-
Biele, Gelsenkirchen 13:31:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 13:32:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 13:33:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 13:35:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 13:37:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 13:40:00