Haltestelle Hans-Böckler-Allee in Gelsenkirchen
Feldmarkstrasse ,
45883Gelsenkirchen
The next departure is direction Trinenkamp, Gelsenkirchen.
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 10:20:00
-
Stadtgarten, Gelsenkirchen 10:21:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 10:23:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:26:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 10:34:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 10:35:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 10:37:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 10:39:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 10:40:00
-
Hammerschmidtstr., Gelsenkirchen 10:42:00
-
Irmgardstr., Gelsenkirchen 10:43:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 10:45:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 10:46:00
-
Liegnitzer Str., Gelsenkirchen 10:47:00
-
Ostfriedhof, Gelsenkirchen 10:49:00
-
Erdbrüggenstr., Gelsenkirchen 10:50:00
-
Magdalenenstr., Gelsenkirchen 10:51:00
-
Haverkamp, Gelsenkirchen 10:52:00
-
Im Rocken, Gelsenkirchen 10:53:00
-
Alfredstr., Gelsenkirchen 10:54:00
-
Kolberger Str., Gelsenkirchen 10:55:00
-
Rügenstr., Gelsenkirchen 10:56:00
-
Zoo Bahnhof, Gelsenkirchen 10:57:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 10:59:00
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Fürstinnenstr., Gelsenkirchen 10:21:00
-
Revierpark Nienhausen, Gelsenkirchen 10:22:00
-
Trabrennbahn, Gelsenkirchen 10:23:00
-
Triple Z, Essen (Ruhr) 10:24:00
-
Hanielstr., Essen (Ruhr) 10:25:00
-
Katernberger Markt, Essen (Ruhr) 10:27:00
-
Zollverein Nord Bahnhof, Essen (Ruhr) 10:28:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 10:30:00
-
Zollverein, Essen (Ruhr) 10:31:00
-
Kapitelwiese, Essen (Ruhr) 10:32:00
-
Nikolausstr., Essen (Ruhr) 10:33:00
-
Ernestinenstr., Essen (Ruhr) 10:35:00
-
Krankenhaus Stoppenberg, Essen (Ruhr) 10:36:00
-
Herbertshof, Essen (Ruhr) 10:37:00
-
Herzogstr., Essen (Ruhr) 10:39:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 10:40:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 10:41:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 10:43:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 10:45:00
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 10:31:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 10:32:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 10:33:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 10:35:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 10:36:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:38:00
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Boniverstr., Gelsenkirchen 10:39:00
-
Pothmannstr., Gelsenkirchen 10:40:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 10:41:00
-
Aldenhofstr., Gelsenkirchen 10:42:00
-
Justizvollzugsanstalt, Gelsenkirchen 10:43:00
-
Katernberger Str., Gelsenkirchen 10:44:00
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 10:46:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 10:47:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 10:48:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 10:50:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 10:51:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:53:00
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 10:50:00
-
Stadtgarten, Gelsenkirchen 10:51:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 10:53:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:56:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 11:04:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 11:05:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:07:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 11:09:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 11:10:00
-
Hammerschmidtstr., Gelsenkirchen 11:12:00
-
Irmgardstr., Gelsenkirchen 11:13:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 11:15:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 11:16:00
-
Liegnitzer Str., Gelsenkirchen 11:17:00
-
Ostfriedhof, Gelsenkirchen 11:19:00
-
Erdbrüggenstr., Gelsenkirchen 11:20:00
-
Magdalenenstr., Gelsenkirchen 11:21:00
-
Haverkamp, Gelsenkirchen 11:22:00
-
Im Rocken, Gelsenkirchen 11:23:00
-
Alfredstr., Gelsenkirchen 11:24:00
-
Kolberger Str., Gelsenkirchen 11:25:00
-
Rügenstr., Gelsenkirchen 11:26:00
-
Zoo Bahnhof, Gelsenkirchen 11:27:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 11:29:00