Haltestelle Hans-Böckler-Allee in Gelsenkirchen
Feldmarkstrasse ,
45883Gelsenkirchen
The next departure is direction Hauptbahnhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 13:34:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 13:35:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 13:36:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 13:38:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 13:39:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:42:00
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 13:36:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 13:37:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 13:38:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:39:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 13:40:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:42:00
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Boniverstr., Gelsenkirchen 13:39:00
-
Pothmannstr., Gelsenkirchen 13:40:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 13:41:00
-
Aldenhofstr., Gelsenkirchen 13:42:00
-
Justizvollzugsanstalt, Gelsenkirchen 13:43:00
-
Katernberger Str., Gelsenkirchen 13:44:00
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Fürstinnenstr., Gelsenkirchen 13:43:00
-
Revierpark Nienhausen, Gelsenkirchen 13:44:00
-
Trabrennbahn, Gelsenkirchen 13:45:00
-
Triple Z, Essen (Ruhr) 13:47:00
-
Hanielstr., Essen (Ruhr) 13:48:00
-
Katernberger Markt, Essen (Ruhr) 13:50:00
-
Zollverein Nord Bahnhof, Essen (Ruhr) 13:51:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 13:53:00
-
Zollverein, Essen (Ruhr) 13:54:00
-
Kapitelwiese, Essen (Ruhr) 13:55:00
-
Nikolausstr., Essen (Ruhr) 13:56:00
-
Ernestinenstr., Essen (Ruhr) 13:58:00
-
Krankenhaus Stoppenberg, Essen (Ruhr) 13:59:00
-
Herbertshof, Essen (Ruhr) 14:00:00
-
Herzogstr., Essen (Ruhr) 14:02:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 14:04:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 14:05:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 14:07:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 14:09:00
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 13:53:00
-
Stadtgarten, Gelsenkirchen 13:54:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 13:57:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:00:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 14:04:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 14:06:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:08:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 14:10:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 14:11:00
-
Hammerschmidtstr., Gelsenkirchen 14:13:00
-
Irmgardstr., Gelsenkirchen 14:14:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 14:16:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 14:17:00
-
Liegnitzer Str., Gelsenkirchen 14:19:00
-
Ostfriedhof, Gelsenkirchen 14:21:00
-
Erdbrüggenstr., Gelsenkirchen 14:22:00
-
Magdalenenstr., Gelsenkirchen 14:23:00
-
Haverkamp, Gelsenkirchen 14:25:00
-
Im Rocken, Gelsenkirchen 14:26:00
-
Alfredstr., Gelsenkirchen 14:27:00
-
Kolberger Str., Gelsenkirchen 14:28:00
-
Rügenstr., Gelsenkirchen 14:30:00
-
Zoo Bahnhof, Gelsenkirchen 14:31:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 14:34:00
Route:
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 13:56:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 13:57:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 13:58:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:59:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 14:00:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:02:00