Haltestelle Grütershof in Gelsenkirchen
Plutostrasse 94,
45888Gelsenkirchen
The next departure is direction Tossehof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 09:43:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 09:44:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 09:45:00
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 09:51:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 09:52:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 09:53:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 09:54:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 09:55:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 09:56:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:58:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 09:59:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 10:02:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 10:03:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 10:04:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:06:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 10:11:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 10:13:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 10:14:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 10:15:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 10:16:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 10:17:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 10:18:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 10:19:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 10:20:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 10:21:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 10:22:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 10:25:00
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 10:13:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 10:14:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 10:15:00
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 10:21:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 10:22:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 10:23:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 10:24:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 10:25:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 10:26:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 10:28:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 10:29:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 10:32:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 10:33:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 10:34:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:36:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 10:41:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 10:43:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 10:44:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 10:45:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 10:46:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 10:47:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 10:48:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 10:49:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 10:50:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 10:51:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 10:52:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 10:55:00
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 10:43:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 10:44:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 10:45:00
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 10:51:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 10:52:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 10:53:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 10:54:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 10:55:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 10:56:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 10:58:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 10:59:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:02:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 11:03:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 11:04:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:06:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:11:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 11:13:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 11:14:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 11:15:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 11:16:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 11:17:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 11:18:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 11:19:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 11:20:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 11:21:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 11:22:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 11:25:00