Haltestelle Grütershof in Gelsenkirchen
Plutostrasse 94,
45888Gelsenkirchen
The next departure is direction Konradstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 15:49:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 15:50:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 15:52:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 15:53:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 15:55:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 15:56:00
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 15:51:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 15:52:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 15:53:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 15:55:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 15:56:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 15:57:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 15:59:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 16:00:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 16:03:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 16:04:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 16:05:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:07:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 16:12:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 16:14:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 16:15:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 16:16:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 16:17:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 16:18:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 16:19:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 16:20:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 16:21:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 16:23:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 16:24:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 16:27:00
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 16:19:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 16:20:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 16:22:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 16:23:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 16:25:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 16:26:00
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 16:21:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 16:22:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 16:23:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 16:25:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 16:26:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 16:27:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 16:29:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 16:30:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 16:33:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 16:34:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 16:35:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:37:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 16:42:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 16:44:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 16:45:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 16:46:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 16:47:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 16:48:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 16:49:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 16:50:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 16:51:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 16:53:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 16:54:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 16:57:00
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 16:49:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 16:50:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 16:52:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 16:53:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 16:55:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 16:56:00
Route:
-
Grütershof, Gelsenkirchen
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 16:51:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 16:52:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 16:53:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 16:55:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 16:56:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 16:57:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 16:59:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 17:00:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 17:03:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 17:04:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 17:05:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 17:07:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 17:12:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 17:14:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 17:15:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 17:16:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 17:17:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 17:18:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 17:19:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 17:20:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 17:21:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 17:23:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 17:24:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 17:27:00