Haltestelle Ginsterweg in Gelsenkirchen
Nienkampstrasse 58,
45896Gelsenkirchen
The next departure is direction Goetheplatz, Gladbeck.
Route:
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen
-
Voßstr., Gladbeck 12:54:00
-
Hubertushöfe, Gladbeck 12:55:00
-
Heidkampstr., Gladbeck 12:56:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 12:58:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 12:59:00
-
Regenbogenschule, Gladbeck 13:00:00
-
Alte Markuskirche, Gladbeck 13:01:00
-
Erlenstr., Gladbeck 13:02:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 13:03:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 13:04:00
Route:
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 13:09:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 13:09:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 13:11:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 13:12:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 13:13:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 13:15:00
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 13:16:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 13:18:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 13:20:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 13:22:00
-
Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen 13:25:00
Route:
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen
-
Voßstr., Gladbeck 13:14:00
-
Hubertushöfe, Gladbeck 13:15:00
-
Heidkampstr., Gladbeck 13:16:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 13:18:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 13:19:00
-
Regenbogenschule, Gladbeck 13:20:00
-
Alte Markuskirche, Gladbeck 13:21:00
-
Erlenstr., Gladbeck 13:22:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 13:23:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 13:24:00
Route:
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen
-
Voßstr., Gladbeck 13:19:00
-
Schwedenstr., Gladbeck 13:20:00
-
Scheideweg, Gelsenkirchen 13:21:00
-
Mentzelstr., Gladbeck 13:23:00
Route:
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 13:29:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 13:29:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 13:31:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 13:32:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 13:33:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 13:35:00
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 13:36:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 13:38:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 13:40:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 13:42:00
-
Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen 13:45:00
Route:
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 13:30:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 13:30:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 13:32:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 13:33:00
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen 13:35:00
-
Buddestr., Gelsenkirchen 13:36:00
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen 13:37:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 13:38:00
-
Lemgoer Str., Gelsenkirchen 13:39:00
-
Honigmannstr., Gelsenkirchen 13:40:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 13:41:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 13:41:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 13:43:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 13:44:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 13:45:00
-
St.-Marien-Hospital-Buer, Gelsenkirchen 13:46:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 13:47:00
-
Buer Rathaus Hst.7, Gelsenkirchen 13:50:00