Haltestelle GAFÖG in Gelsenkirchen
Emscherstrasse ,
45891Gelsenkirchen
The next departure is direction Schäferstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
GAFÖG, Gelsenkirchen
-
Emschermulde, Gelsenkirchen 05:54:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 05:56:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 05:57:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 05:59:00
-
Hollmannsweg, Gelsenkirchen 06:01:00
-
Schäferstr., Gelsenkirchen 06:02:00
Route:
-
Auguststr., Gelsenkirchen
-
Manfredstr., Gelsenkirchen 05:56:00
-
Verkehrshof, Gelsenkirchen 05:58:00
-
Daimlerstr., Gelsenkirchen 05:59:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 06:00:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 06:01:00
-
Hollmannsweg, Gelsenkirchen 06:03:00
-
Friedhof Beckhausen-Sutum, Gelsenkirchen 06:05:00
-
Sutumerfeldstr., Gelsenkirchen 06:06:00
-
Lanferbruchstr., Gelsenkirchen 06:07:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 06:08:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 06:09:00
-
Hoffeldstr., Gelsenkirchen 06:10:00
-
Hof Holz, Gelsenkirchen 06:11:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 06:13:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 06:14:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 06:15:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 06:17:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 06:18:00
-
Westfälische Hochschule, Gelsenkirchen 06:19:00
Route:
-
GAFÖG, Gelsenkirchen
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 06:20:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 06:22:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 06:23:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 06:24:00
-
Thorner Platz, Gelsenkirchen 06:28:00
-
Bezirks-Sportanlage, Gelsenkirchen 06:29:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 06:31:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 06:32:00
-
Bahnstr., Gelsenkirchen 06:33:00
-
An der Gräfte, Gelsenkirchen 06:34:00
-
Frankampstr., Gelsenkirchen 06:35:00
-
Schievenstr., Gelsenkirchen 06:37:00
-
Gartmannshof, Gelsenkirchen 06:38:00
-
Am Schäperskotten, Gelsenkirchen 06:39:00
-
Görtzhof, Gelsenkirchen 06:40:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 06:41:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 06:42:00
-
Buer Rathaus Hst.4, Gelsenkirchen 06:45:00
Route:
-
Auguststr., Gelsenkirchen
-
Heistr., Gelsenkirchen 06:49:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 06:51:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 06:51:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 06:52:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 06:54:00
-
Fleuthebrücke, Gelsenkirchen 06:56:00
-
Künstlerzeche, Herne 06:58:00
-
Recklinghauser Str., Herne 07:00:00
-
Fred-Endrikat-Str., Herne 07:02:00
-
Freizeitbad Wananas, Herne 07:05:00
-
Claudiusstr., Herne 07:06:00
-
Antonstr., Herne 07:06:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 07:08:00
Route:
-
GAFÖG, Gelsenkirchen
-
Emschermulde, Gelsenkirchen 06:54:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 06:56:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 06:57:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 06:59:00
-
Hollmannsweg, Gelsenkirchen 07:01:00
-
Schäferstr., Gelsenkirchen 07:02:00
Route:
-
Auguststr., Gelsenkirchen
-
Manfredstr., Gelsenkirchen 06:56:00
-
Verkehrshof, Gelsenkirchen 06:58:00
-
Daimlerstr., Gelsenkirchen 06:59:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 07:00:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 07:01:00
-
Hollmannsweg, Gelsenkirchen 07:03:00
-
Friedhof Beckhausen-Sutum, Gelsenkirchen 07:05:00
-
Sutumerfeldstr., Gelsenkirchen 07:06:00
-
Lanferbruchstr., Gelsenkirchen 07:07:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 07:08:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 07:09:00
-
Hoffeldstr., Gelsenkirchen 07:10:00
-
Hof Holz, Gelsenkirchen 07:11:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 07:13:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 07:14:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 07:15:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 07:17:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 07:18:00
-
Westfälische Hochschule, Gelsenkirchen 07:19:00