Haltestelle Franz-Bielefeld-Str. in Gelsenkirchen
Franz-Bielefeld-Strasse 44,
45881Gelsenkirchen
The next departure is direction Konradstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:03:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 09:05:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 09:07:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 09:08:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 09:09:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 09:10:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 09:11:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 09:12:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 09:14:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 09:15:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 09:17:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 09:18:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 09:20:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 09:21:00
Route:
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 09:06:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 09:07:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 09:08:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 09:10:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 09:15:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 09:17:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 09:18:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 09:19:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 09:20:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 09:21:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 09:22:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 09:23:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 09:24:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 09:26:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 09:27:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 09:30:00
Route:
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 09:15:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 09:16:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 09:17:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 09:19:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 09:25:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 09:27:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 09:27:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 09:29:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 09:30:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 09:31:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 09:33:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 09:34:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 09:36:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 09:37:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 09:38:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 09:39:00
Route:
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:15:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 09:16:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 09:18:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 09:20:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 09:21:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 09:22:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 09:24:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 09:26:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 09:28:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 09:30:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 09:31:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 09:32:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 09:33:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 09:35:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 09:35:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 09:36:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 09:38:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 09:40:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 09:41:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 09:42:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 09:43:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 09:43:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 09:44:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 09:45:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 09:46:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 09:47:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 09:49:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 09:50:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 09:52:00
Route:
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:23:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 09:25:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 09:27:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 09:28:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 09:29:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 09:30:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 09:31:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 09:32:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 09:34:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 09:35:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 09:37:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 09:38:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 09:40:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 09:41:00
Route:
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 09:26:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 09:27:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 09:28:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 09:30:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 09:35:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 09:37:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 09:38:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 09:39:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 09:40:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 09:41:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 09:42:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 09:43:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 09:44:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 09:46:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 09:47:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 09:50:00