Haltestelle Frankampstr. in Gelsenkirchen
Frankampstrasse 14,
45891Gelsenkirchen
The next departure is direction Essener Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 10:57:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 10:58:00
-
Erlestr., Gelsenkirchen 10:59:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 11:03:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 11:06:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 11:07:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 11:08:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 11:09:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 11:10:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 11:11:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 11:12:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 11:13:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 11:14:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 11:16:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 11:17:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 11:19:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 11:20:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 11:21:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 11:22:00
Route:
-
Frankampstr., Gelsenkirchen
-
An der Gräfte, Gelsenkirchen 11:03:00
-
Bahnstr., Gelsenkirchen 11:04:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 11:05:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 11:06:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 11:07:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 11:08:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 11:09:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 11:11:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 11:12:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 11:12:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 11:14:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 11:15:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 11:17:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 11:18:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 11:19:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 11:21:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 11:22:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 11:23:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 11:24:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:27:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 11:28:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 11:29:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:31:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 11:35:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 11:36:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 11:36:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 11:38:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 11:39:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 11:40:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 11:41:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 11:43:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 11:44:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 11:45:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 11:46:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 11:47:00
Route:
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen
-
Breite Str., Gelsenkirchen 11:08:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 11:09:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 11:10:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 11:11:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 11:13:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 11:14:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 11:18:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 11:20:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 11:21:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 11:22:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 11:23:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:24:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 11:25:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:27:00
Route:
-
Frankampstr., Gelsenkirchen
-
Schievenstr., Gelsenkirchen 11:21:00
-
Gartmannshof, Gelsenkirchen 11:21:00
-
Am Schäperskotten, Gelsenkirchen 11:22:00
-
Görtzhof, Gelsenkirchen 11:23:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 11:24:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 11:25:00
-
Buer Rathaus Hst.2, Gelsenkirchen 11:28:00
Route:
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 11:27:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 11:28:00
-
Erlestr., Gelsenkirchen 11:29:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 11:33:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 11:36:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 11:37:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 11:38:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 11:39:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 11:40:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 11:41:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 11:42:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 11:43:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 11:44:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 11:46:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 11:47:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 11:49:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 11:50:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 11:51:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 11:52:00
Route:
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen
-
Breite Str., Gelsenkirchen 11:38:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 11:39:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 11:40:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 11:41:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 11:43:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 11:44:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 11:48:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 11:50:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 11:51:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 11:52:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 11:53:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:54:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 11:55:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:57:00