Haltestelle Fischerstr. in Gelsenkirchen
L448 ,
45899Gelsenkirchen
The next departure is direction Essener Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 06:57:00
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 07:03:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 07:04:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 07:05:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 07:07:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 07:08:00
-
Karlstr., Essen (Ruhr) 07:10:00
-
Zeche Carl, Essen (Ruhr) 07:11:00
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 07:13:00
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 07:14:00
-
Höltestr., Essen (Ruhr) 07:16:00
-
Seumannstr., Essen (Ruhr) 07:17:00
-
Katzenbruchstr., Essen (Ruhr) 07:18:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 07:20:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 07:22:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 07:23:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 1, Essen (Ruhr) 07:25:00
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 07:51:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 07:53:00
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Marie-Juchacz-Weg, Gelsenkirchen 07:56:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 07:58:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 07:59:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 08:00:00
-
Rosenstr., Gelsenkirchen 08:01:00
-
Nelkenstr. Hst.2, Gladbeck 08:02:00
-
Otto-Hue-Str., Gelsenkirchen 08:03:00
-
Giebelstr., Gelsenkirchen 08:04:00
-
Kampstr., Gelsenkirchen 08:04:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 08:06:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 08:07:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 08:08:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 08:09:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 08:10:00
-
Düppelstr., Gelsenkirchen 08:11:00
-
Röckstr., Gelsenkirchen 08:11:00
-
Wörthstr., Gelsenkirchen 08:12:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 08:14:00
-
Hölscherstr., Gelsenkirchen 08:15:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 08:17:00
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 07:57:00
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 08:07:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 08:08:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 08:09:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 08:11:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 08:13:00
-
Karlsplatz, Essen (Ruhr) 08:14:00
-
Altenessen Mitte, Essen (Ruhr) 08:15:00
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 08:16:00
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 08:17:00
-
Bäuminghausstr., Essen (Ruhr) 08:18:00
-
Bamlerstr., Essen (Ruhr) 08:19:00
-
Universität Essen, Essen (Ruhr) 08:21:00
-
Berliner Platz, Essen (Ruhr) 08:22:00
-
Hirschlandplatz, Essen (Ruhr) 08:23:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 08:25:00
-
Philharmonie, Essen (Ruhr) 08:31:00
-
Rüttenscheider Stern, Essen (Ruhr) 08:33:00
-
Martinstr., Essen (Ruhr) 08:34:00
-
Messe Ost/Gruga, Essen (Ruhr) 08:35:00
-
Messe West-Süd/Gruga, Essen (Ruhr) 08:36:00