Haltestelle Fischerstr. in Gelsenkirchen
L448 ,
45899Gelsenkirchen
The next departure is direction Essener Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 02:57:00
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 03:03:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 03:04:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 03:05:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 03:07:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 03:08:00
-
Karlstr., Essen (Ruhr) 03:10:00
-
Zeche Carl, Essen (Ruhr) 03:11:00
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 03:13:00
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 03:14:00
-
Höltestr., Essen (Ruhr) 03:16:00
-
Seumannstr., Essen (Ruhr) 03:17:00
-
Katzenbruchstr., Essen (Ruhr) 03:18:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 03:20:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 03:22:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 03:23:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 1, Essen (Ruhr) 03:25:00
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 03:57:00
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 04:03:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 04:04:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 04:05:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 04:07:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 04:08:00
-
Karlstr., Essen (Ruhr) 04:10:00
-
Zeche Carl, Essen (Ruhr) 04:11:00
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 04:13:00
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 04:14:00
-
Höltestr., Essen (Ruhr) 04:16:00
-
Seumannstr., Essen (Ruhr) 04:17:00
-
Katzenbruchstr., Essen (Ruhr) 04:18:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 04:20:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 04:22:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 04:23:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 1, Essen (Ruhr) 04:25:00
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 04:57:00
Route:
-
Fischerstr., Gelsenkirchen
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 05:03:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 05:04:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 05:05:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 05:07:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 05:08:00
-
Karlstr., Essen (Ruhr) 05:10:00
-
Zeche Carl, Essen (Ruhr) 05:11:00
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 05:13:00
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 05:14:00
-
Höltestr., Essen (Ruhr) 05:16:00
-
Seumannstr., Essen (Ruhr) 05:17:00
-
Katzenbruchstr., Essen (Ruhr) 05:18:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 05:20:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 05:22:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 05:23:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 1, Essen (Ruhr) 05:25:00