Haltestelle Essener Str. in Gelsenkirchen
Devensstrasse 2,
45899Gelsenkirchen
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Essener Str., Gelsenkirchen
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 03:37:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 03:39:00
Route:
-
Essener Str., Gelsenkirchen
-
Brauck-/Roßheidestr., Gladbeck 03:49:00
-
Hartmannshof, Gladbeck 03:50:00
-
In Boymannsheide, Bottrop 03:52:00
-
Am Jugendkombihaus, Bottrop 03:54:00
-
Baukelstr., Bottrop 03:55:00
-
Boyer Markt, Bottrop 03:56:00
-
Boy Bahnhof, Bottrop 03:56:00
-
Fortsetzungstr., Bottrop 03:57:00
-
Arenberg Fortsetzung, Bottrop 03:57:00
-
Siemensstr., Bottrop 03:58:00
-
Düppelstr., Bottrop 03:59:00
-
Ostring, Bottrop 04:00:00
-
Janusz-Korczak-Gesamtschule, Bottrop 04:01:00
-
Fr.-Ebert-/Horster Str., Bottrop 04:02:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 04:03:00
Route:
-
Essener Str., Gelsenkirchen
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 04:02:00
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 04:03:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 04:04:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 04:05:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 04:07:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 04:08:00
-
Karlstr., Essen (Ruhr) 04:10:00
-
Zeche Carl, Essen (Ruhr) 04:11:00
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 04:13:00
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 04:14:00
-
Höltestr., Essen (Ruhr) 04:16:00
-
Seumannstr., Essen (Ruhr) 04:17:00
-
Katzenbruchstr., Essen (Ruhr) 04:18:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 04:20:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 04:22:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 04:23:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 1, Essen (Ruhr) 04:25:00
Route:
-
Essener Str., Gelsenkirchen
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 04:37:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 04:39:00
Route:
-
Essener Str., Gelsenkirchen
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 05:02:00
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 05:03:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 05:04:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 05:05:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 05:07:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 05:08:00
-
Karlstr., Essen (Ruhr) 05:10:00
-
Zeche Carl, Essen (Ruhr) 05:11:00
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 05:13:00
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 05:14:00
-
Höltestr., Essen (Ruhr) 05:16:00
-
Seumannstr., Essen (Ruhr) 05:17:00
-
Katzenbruchstr., Essen (Ruhr) 05:18:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 05:20:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 05:22:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 05:23:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 1, Essen (Ruhr) 05:25:00
Route:
-
Essener Str., Gelsenkirchen
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 06:02:00
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 06:03:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 06:04:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 06:05:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 06:07:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 06:08:00
-
Karlstr., Essen (Ruhr) 06:10:00
-
Zeche Carl, Essen (Ruhr) 06:11:00
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 06:13:00
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 06:14:00
-
Höltestr., Essen (Ruhr) 06:16:00
-
Seumannstr., Essen (Ruhr) 06:17:00
-
Katzenbruchstr., Essen (Ruhr) 06:18:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 06:20:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 06:22:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 06:23:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 1, Essen (Ruhr) 06:25:00