Haltestelle Emscherstr. in Gelsenkirchen
Kurt-Schumacher-Strasse ,
45891Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus, Gelsenkirchen.
Route:
-
Emscherstr., Gelsenkirchen
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 03:54:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 03:56:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 03:57:00
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 03:59:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 04:02:00
Route:
-
Emscherstr., Gelsenkirchen
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 04:05:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 04:07:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 04:08:00
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 04:10:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 04:13:00
Route:
-
Emscherstr., Gelsenkirchen
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 04:09:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 04:11:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 04:12:00
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 04:14:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 04:17:00
Route:
-
Emscherstr., Gelsenkirchen
-
Stadthafen, Gelsenkirchen 04:19:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 04:20:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 04:21:00
-
Berliner Brücke, Gelsenkirchen 04:22:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 04:24:00
-
Grenzstr., Gelsenkirchen 04:25:00
-
Kennedyplatz, Gelsenkirchen 04:26:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 04:28:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 04:29:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 04:31:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 04:33:00
-
Wissenschaftspark, Gelsenkirchen 04:35:00
-
Stephanstr., Gelsenkirchen 04:36:00
-
Gesamtschule Ückendorf, Gelsenkirchen 04:37:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 04:39:00
-
Watermanns Weg, Bochum 04:40:00
-
Lohrheidestr., Bochum 04:42:00
-
Freiheitstr., Bochum 04:44:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 04:45:00
-
Wattenscheid Post, Bochum 04:47:00
-
Querstr., Bochum 04:49:00
-
Vietingstr., Bochum 04:50:00
-
Centrumplatz, Bochum 04:52:00
-
Alte Heide, Bochum 04:53:00
-
Elbinger Str., Bochum 04:54:00
-
Goldhammer Str., Bochum 04:57:00
-
Westpark, Bochum 04:58:00
-
Wattenscheider Str., Bochum 05:01:00
-
J.-Mayer-Str./Jahrhunderthalle, Bochum 05:02:00
-
Bochumer Verein/Jahrhunderthalle, Bochum 05:03:00
-
Rathaus, Bochum 05:05:00
-
Hauptbahnhof, Bochum 05:07:00
-
Lohring, Bochum 05:09:00
-
Freigrafendamm, Bochum 05:11:00
-
Altenbochum Kirche, Bochum 05:13:00
-
Mettestr., Bochum 05:14:00
-
Dannenbaumstr., Bochum 05:16:00
-
Laer Mitte, Bochum 05:17:00
-
Max-Planck-Institut, Bochum 05:20:00
-
O-Werk, Bochum 05:21:00
Route:
-
Emscherstr., Gelsenkirchen
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 04:20:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 04:22:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 04:23:00
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 04:25:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 04:28:00
Route:
-
Emscherstr., Gelsenkirchen
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 04:24:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 04:26:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 04:27:00
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 04:29:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 04:32:00