Haltestelle Emmastr. in Gelsenkirchen
Emmastrasse 27,
45888Gelsenkirchen
The next departure is direction Konradstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Emmastr., Gelsenkirchen
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 08:50:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 08:51:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 08:52:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 08:54:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 08:55:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 08:57:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 08:58:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 09:00:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 09:01:00
Route:
-
Emmastr., Gelsenkirchen
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 08:58:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 08:59:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 09:00:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:02:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 09:03:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 09:06:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 09:07:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 09:08:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 09:10:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 09:15:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 09:17:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 09:18:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 09:19:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 09:20:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 09:21:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 09:22:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 09:23:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 09:24:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 09:26:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 09:27:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 09:30:00
Route:
-
Emmastr., Gelsenkirchen
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 09:10:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 09:11:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 09:12:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 09:14:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 09:15:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 09:17:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 09:18:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 09:20:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 09:21:00
Route:
-
Emmastr., Gelsenkirchen
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 09:18:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 09:19:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 09:20:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:22:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 09:23:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 09:26:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 09:27:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 09:28:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 09:30:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 09:35:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 09:37:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 09:38:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 09:39:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 09:40:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 09:41:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 09:42:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 09:43:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 09:44:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 09:46:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 09:47:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 09:50:00
Route:
-
Emmastr., Gelsenkirchen
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 09:30:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 09:31:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 09:32:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 09:34:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 09:35:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 09:37:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 09:38:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 09:40:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 09:41:00
Route:
-
Emmastr., Gelsenkirchen
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 09:38:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 09:39:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 09:40:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:42:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 09:43:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 09:46:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 09:47:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 09:48:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 09:50:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 09:55:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 09:57:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 09:58:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 09:59:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 10:00:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 10:01:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 10:02:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 10:03:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 10:04:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 10:06:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 10:07:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 10:10:00