Haltestelle Dorstener Str. in Gelsenkirchen
Nordring 33,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Mentzelstr., Gladbeck.
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 13:33:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 13:34:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 13:36:00
-
Honigmannstr., Gelsenkirchen 13:37:00
-
Lemgoer Str., Gelsenkirchen 13:38:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 13:39:00
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen 13:41:00
-
Buddestr., Gelsenkirchen 13:42:00
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen 13:43:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 13:45:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 13:46:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 13:47:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 13:47:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 13:48:00
-
Voßstr., Gladbeck 13:49:00
-
Schwedenstr., Gladbeck 13:50:00
-
Scheideweg, Gelsenkirchen 13:51:00
-
Mentzelstr., Gladbeck 13:52:00
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 13:40:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 13:40:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 13:42:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 13:43:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 13:44:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 13:45:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 13:45:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 13:46:00
-
Voßstr., Gladbeck 13:47:00
-
Hubertushöfe, Gladbeck 13:48:00
-
Heidkampstr., Gladbeck 13:49:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 13:50:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 13:51:00
-
Regenbogenschule, Gladbeck 13:52:00
-
Alte Markuskirche, Gladbeck 13:52:00
-
Erlenstr., Gladbeck 13:53:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 13:54:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 13:55:00
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
Königswiese, Gelsenkirchen 13:49:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 13:51:00
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen 13:53:00
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
Königswiese, Gelsenkirchen 13:51:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 13:53:00
-
Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen 13:56:00
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 14:10:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 14:10:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 14:12:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 14:13:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 14:14:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 14:15:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 14:15:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 14:16:00
-
Voßstr., Gladbeck 14:17:00
-
Hubertushöfe, Gladbeck 14:18:00
-
Heidkampstr., Gladbeck 14:19:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 14:20:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 14:21:00
-
Regenbogenschule, Gladbeck 14:22:00
-
Alte Markuskirche, Gladbeck 14:22:00
-
Erlenstr., Gladbeck 14:23:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 14:24:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 14:25:00
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
St.-Marien-Hospital-Buer, Gelsenkirchen 14:12:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 14:14:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 14:15:00
-
Holtwiesche, Gelsenkirchen 14:17:00
-
Pfefferackerstr., Gelsenkirchen 14:18:00
-
Nienhofstr., Gelsenkirchen 14:19:00
-
Buer Rathaus Hst.7, Gelsenkirchen 14:21:00