Haltestelle Dorstener Str. in Gelsenkirchen
Nordring 33,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen.
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
Königswiese, Gelsenkirchen 23:21:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 23:23:00
-
Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen 23:26:00
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
Königswiese, Gelsenkirchen 23:51:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 23:53:00
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen 23:55:00
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
Königswiese, Gelsenkirchen 23:51:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 23:53:00
-
Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen 23:56:00
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 00:10:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 00:10:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 00:12:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 00:13:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 00:14:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 00:15:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 00:15:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 00:16:00
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
St.-Marien-Hospital-Buer, Gelsenkirchen 00:41:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 00:42:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 00:44:00
Route:
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 00:45:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 00:45:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 00:46:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 00:47:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 00:48:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 00:49:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 00:49:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 00:50:00
-
Bürgerhaus Ost, Gladbeck 00:51:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 00:52:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 00:53:00
-
Regenbogenschule, Gladbeck 00:54:00
-
Alte Markuskirche, Gladbeck 00:54:00
-
Erlenstr., Gladbeck 00:55:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 00:56:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 00:57:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 00:58:00
-
Stadtbad, Gladbeck 00:58:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 00:59:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 00:59:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 00:59:00
-
Tilsiter Str., Gladbeck 01:00:00
-
Ellinghorster Str., Gladbeck 01:01:00
-
Rockwool, Gladbeck 01:02:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 01:03:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 01:04:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 01:04:00
-
Hornstr., Gladbeck 01:05:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 01:06:00
-
Sarterstr., Bottrop 01:07:00
-
Eigen Markt, Bottrop 01:08:00
-
Buchenstr., Bottrop 01:09:00
-
Nordring, Bottrop 01:10:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 01:11:00
-
Overbeckstr., Bottrop 01:12:00
-
Prosper III, Bottrop 01:13:00
-
Brauhaus, Bottrop 01:13:00
-
Am Trapez, Bottrop 01:14:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 01:16:00