Haltestelle Deutzer Str. in Gelsenkirchen
Detmolder Strasse 1,
45896Gelsenkirchen
The next departure is direction Mentzelstr., Gladbeck.
Route:
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 11:14:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 11:15:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 11:16:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 11:17:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 11:18:00
-
Voßstr., Gladbeck 11:19:00
-
Schwedenstr., Gladbeck 11:20:00
-
Scheideweg, Gelsenkirchen 11:21:00
-
Mentzelstr., Gladbeck 11:23:00
Route:
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 11:38:00
-
Lemgoer Str., Gelsenkirchen 11:39:00
-
Honigmannstr., Gelsenkirchen 11:40:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 11:41:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 11:41:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 11:43:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 11:44:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 11:45:00
-
St.-Marien-Hospital-Buer, Gelsenkirchen 11:46:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 11:47:00
-
Buer Rathaus Hst.7, Gelsenkirchen 11:50:00
Route:
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 12:14:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 12:15:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 12:16:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 12:17:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 12:18:00
-
Voßstr., Gladbeck 12:19:00
-
Schwedenstr., Gladbeck 12:20:00
-
Scheideweg, Gelsenkirchen 12:21:00
-
Mentzelstr., Gladbeck 12:23:00
Route:
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 12:38:00
-
Lemgoer Str., Gelsenkirchen 12:39:00
-
Honigmannstr., Gelsenkirchen 12:40:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 12:41:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 12:41:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 12:43:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 12:44:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 12:45:00
-
St.-Marien-Hospital-Buer, Gelsenkirchen 12:46:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 12:47:00
-
Buer Rathaus Hst.7, Gelsenkirchen 12:50:00
Route:
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 13:14:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 13:15:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 13:16:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 13:17:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 13:18:00
-
Voßstr., Gladbeck 13:19:00
-
Schwedenstr., Gladbeck 13:20:00
-
Scheideweg, Gelsenkirchen 13:21:00
-
Mentzelstr., Gladbeck 13:23:00
Route:
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 13:38:00
-
Lemgoer Str., Gelsenkirchen 13:39:00
-
Honigmannstr., Gelsenkirchen 13:40:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 13:41:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 13:41:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 13:43:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 13:44:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 13:45:00
-
St.-Marien-Hospital-Buer, Gelsenkirchen 13:46:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 13:47:00
-
Buer Rathaus Hst.7, Gelsenkirchen 13:50:00