Haltestelle Dennewitzstr. in Gelsenkirchen
Waterloostrasse 29,
45892Gelsenkirchen
The next departure is direction Kirschblütenweg, Gelsenkirchen.
Route:
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 15:57:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 15:58:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 15:59:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 16:00:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 16:01:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 16:03:00
Route:
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 16:28:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 16:29:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 16:30:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 16:30:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 16:31:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 16:33:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 16:34:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 16:36:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 16:37:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 16:38:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 16:39:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 16:41:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 16:42:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 16:42:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 16:44:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 16:45:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 16:47:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 16:48:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 16:49:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 16:51:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 16:52:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 16:53:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 16:54:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 16:57:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 16:58:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 16:59:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 17:01:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 17:05:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 17:06:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 17:06:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 17:08:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 17:09:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 17:10:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 17:11:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 17:13:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 17:14:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 17:15:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 17:16:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 17:17:00
Route:
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 16:57:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 16:58:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 16:59:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 17:00:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 17:01:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 17:03:00
Route:
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 17:28:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 17:29:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 17:30:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 17:30:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 17:31:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 17:33:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 17:34:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 17:36:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 17:36:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 17:37:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 17:38:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 17:39:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 17:41:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 17:42:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 17:42:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 17:44:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 17:45:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 17:47:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 17:48:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 17:49:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 17:51:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 17:52:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 17:53:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 17:54:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 17:57:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 17:58:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 17:59:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 18:01:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 18:05:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 18:06:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 18:06:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 18:08:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 18:09:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 18:10:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 18:11:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 18:13:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 18:14:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 18:15:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 18:16:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 18:17:00
Route:
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 17:57:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 17:58:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 17:59:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 18:00:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 18:01:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 18:03:00
Route:
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 18:28:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 18:29:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 18:30:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 18:30:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 18:31:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 18:33:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 18:34:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 18:36:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 18:36:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 18:37:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 18:38:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 18:39:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 18:41:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 18:42:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 18:42:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 18:44:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 18:45:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 18:47:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 18:48:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 18:49:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 18:51:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 18:52:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 18:53:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 18:54:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 18:57:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 18:58:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 18:59:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 19:01:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 19:05:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 19:06:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 19:06:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 19:08:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 19:09:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 19:10:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 19:11:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 19:13:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 19:14:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 19:15:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 19:16:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 19:17:00