Haltestelle Bußmannstr. in Gelsenkirchen
Bussmannstrasse ,
45896Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.4, Gelsenkirchen.
Route:
-
Bußmannstr., Gelsenkirchen
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 19:46:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 19:47:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 19:48:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 19:49:00
-
Biele, Gelsenkirchen 19:51:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 19:52:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 19:53:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 19:55:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 19:57:00
-
Buer Rathaus Hst.4, Gelsenkirchen 20:00:00
Route:
-
Bußmannstr., Gelsenkirchen
-
Polsum Ehrenmal, Marl (Westf) 20:13:00
-
Kirchstr., Marl (Westf) 20:14:00
-
Linnenkampstr., Marl (Westf) 20:15:00
-
Hilgenort, Marl (Westf) 20:16:00
-
Klosterstr., Marl (Westf) 20:17:00
-
Frentroper Str., Marl (Westf) 20:18:00
-
Am Volkspark, Marl (Westf) 20:19:00
-
Hochstr., Marl (Westf) 20:21:00
-
Liegnitzer Str., Marl (Westf) 20:21:00
-
Am Theater, Marl (Westf) 20:22:00
-
Sickingmühler Str., Marl (Westf) 20:23:00
-
Marl Mitte, Marl (Westf) 20:26:00
Route:
-
Bußmannstr., Gelsenkirchen
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 20:17:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 20:18:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 20:18:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 20:19:00
-
Biele, Gelsenkirchen 20:21:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 20:22:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 20:23:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 20:24:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 20:26:00
-
Buer Rathaus Hst.4, Gelsenkirchen 20:28:00
Route:
-
Bußmannstr., Gelsenkirchen
-
Polsum Ehrenmal, Marl (Westf) 20:46:00
-
Kirchstr., Marl (Westf) 20:47:00
-
Linnenkampstr., Marl (Westf) 20:48:00
-
Hilgenort, Marl (Westf) 20:49:00
-
Klosterstr., Marl (Westf) 20:50:00
-
Frentroper Str., Marl (Westf) 20:50:00
-
Am Volkspark, Marl (Westf) 20:51:00
-
Hochstr., Marl (Westf) 20:53:00
-
Liegnitzer Str., Marl (Westf) 20:53:00
-
Am Theater, Marl (Westf) 20:54:00
-
Sickingmühler Str., Marl (Westf) 20:55:00
-
Marl Mitte, Marl (Westf) 20:58:00
Route:
-
Bußmannstr., Gelsenkirchen
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 20:47:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 20:48:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 20:48:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 20:49:00
-
Biele, Gelsenkirchen 20:51:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 20:52:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 20:53:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 20:54:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 20:56:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 20:58:00
Route:
-
Bußmannstr., Gelsenkirchen
-
Polsum Ehrenmal, Marl (Westf) 21:16:00
-
Kirchstr., Marl (Westf) 21:17:00
-
Linnenkampstr., Marl (Westf) 21:18:00
-
Hilgenort, Marl (Westf) 21:19:00
-
Klosterstr., Marl (Westf) 21:20:00
-
Frentroper Str., Marl (Westf) 21:20:00
-
Am Volkspark, Marl (Westf) 21:21:00
-
Hochstr., Marl (Westf) 21:23:00
-
Liegnitzer Str., Marl (Westf) 21:23:00
-
Am Theater, Marl (Westf) 21:24:00
-
Sickingmühler Str., Marl (Westf) 21:25:00
-
Marl Mitte, Marl (Westf) 21:28:00