Haltestelle Bulmker Kirche in Gelsenkirchen
Wanner Strasse 104,
45888Gelsenkirchen
The next departure is direction Drosselweg, Herne.
Route:
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 18:52:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 18:53:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 18:55:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 18:56:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 18:57:00
-
Friedrichstr., Herne 18:58:00
-
Steinbergstr., Herne 18:59:00
-
Bickernstr., Herne 19:02:00
-
Am Rottfeld, Herne 19:03:00
-
Gerichtsstr., Herne 19:05:00
-
Am Buschmannshof, Herne 19:07:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 19:10:00
-
Antonstr., Herne 19:11:00
-
Scharpwinkelring, Herne 19:12:00
-
Corneliusstr., Herne 19:13:00
-
Herforder Str., Herne 19:15:00
-
Dorstener Str., Herne 19:17:00
-
Drosselweg, Herne 19:18:00
Route:
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 19:00:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 19:03:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 19:03:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 19:04:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 19:05:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 19:07:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 19:10:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 19:13:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 19:14:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 19:15:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 19:17:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 19:18:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 19:19:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 19:20:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 19:22:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 19:23:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 19:24:00
Route:
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 19:12:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 19:13:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 19:15:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 19:16:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 19:17:00
-
Friedrichstr., Herne 19:18:00
-
Steinbergstr., Herne 19:19:00
-
Bickernstr., Herne 19:22:00
-
Am Rottfeld, Herne 19:23:00
-
Gerichtsstr., Herne 19:25:00
-
Am Buschmannshof, Herne 19:27:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 19:30:00
-
Antonstr., Herne 19:31:00
-
Scharpwinkelring, Herne 19:32:00
-
Corneliusstr., Herne 19:33:00
-
Herforder Str., Herne 19:35:00
-
Dorstener Str., Herne 19:37:00
-
Drosselweg, Herne 19:38:00
Route:
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 19:24:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 19:26:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 19:26:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 19:27:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 19:28:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 19:30:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 19:33:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 19:36:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 19:37:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 19:38:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 19:39:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 19:40:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 19:41:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 19:42:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 19:43:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 19:44:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 19:45:00
Route:
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 19:26:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 19:27:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 19:28:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 19:29:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 19:30:00
-
Friedrichstr., Herne 19:32:00
-
Steinbergstr., Herne 19:33:00
-
Bickernstr., Herne 19:35:00
-
Am Rottfeld, Herne 19:36:00
-
Gerichtsstr., Herne 19:38:00
-
Am Buschmannshof, Herne 19:40:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 19:42:00
-
Antonstr., Herne 19:43:00
-
Scharpwinkelring, Herne 19:44:00
-
Corneliusstr., Herne 19:45:00
-
Herforder Str., Herne 19:47:00
-
Dorstener Str., Herne 19:48:00
-
Drosselweg, Herne 19:49:00
Route:
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 19:54:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 19:56:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 19:56:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 19:57:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 19:58:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 20:00:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 20:03:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 20:06:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 20:07:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 20:08:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 20:09:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 20:10:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 20:11:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 20:12:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 20:13:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 20:14:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 20:15:00